W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Leszno 4-6 XII 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DIM 06/12/20 :
 
gr A0 - Marysia Wierucka KJ Podkowa Gruszczyn 
gr A1 - Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice
gr A2 - Martyna Obrocka KJK Solka Międzyrzecze
gr C - Nikola Panarowicz UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
gr Dbis - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GP D/ E - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II - Roksana Nawrocka Agro Aves
Dzieci I - Olaf Rynowiecki KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlk
Finał Jun / Mł - Wiktoria Troć Salio Klub Jeździecki

WYNIKI ZAWODÓW   

 


CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbeek 03-06 XII 2020

Joanna Rosicka Tyszko na CARIBOU w czwartkowej ( o3/12/20) kwalifikacji do GP

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Laura Barańska  CHUCK NORRIS  CODETIA VDL

Mikołaj Barański  KAZAN VAN DE PITSEMBURG  JUGGLE BARAKA  CANDY

Bartosz Adamus  FONTAINE BLUE CKV  SIRE ONE   NORDWIND

 

WYNIKI ZAWDÓW    ARCHIWUM VIDEO 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

niedziela 06/12/20

Grand Prix LR 145  51m. Michał TyszkCOLINERO

Grand Prix CSI1 135cm  13m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

CSI2 140cm 24m Maksymilian Wechta QUADRIGA

CSIYH 8yr 30m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

 

sobota 05/12/20

CSI2 135cm 14m. Laura Barańska CODETIA VDL  VIDEO

CSIYH 8yr  6m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

CSIYH 6yr  5m Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO 

CSI1 125cm 19m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

piątek 04/12/20

CSI2 LR 145 18m Natalia Czernik EVERDI  VIDEO

CSI2 135cm  24m. Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 6yr 2m. Mikołaj Barański  JUGGLE BARAKA  VIDEO

CSI1 125cm  7m. Mikołaj Barański CANDY VIDEO

 

czwartek 03/12/20

140cm - 11 m Joanna Rosicka-Tyszko  CARIBOU

140cm - 11 m Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

130cm - 6m Michał Tyszko  VICTORY

CSIYH 8yr - 6m Maksymilian Wechta MYSTIQUE
CSIYH 6yr - 35m Mikolaj  Baranski JUGGLE BARAKA 
CSIYH 5yr - 20m Natalia Czernik VARIO DE BO Z
 

 


Grand Prix Dąbrówki Małej pod dyktando Darii Kobiernik 06/12/20

Daria Kobiernik fot. Przemysław Antosz / 

 

WYNIKI GRAND PRIX   06/12/20

1m.Daria Kobiernik OGANO S BOY Z  KJ Przylep 0/0 33,37s 
2m.Adam Nicpoń COUNTER SKJ Barłomino  0/0 33,95s 
3m.Natalia Palmowska DR JONES KJ Lotar 0/0 38,88s 

WYNIKI TURNIEJU


15 letnia Laura Kłapinska wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 29/11/20

15 letnia Laura Kłapińska na Zazou Szumawa wygrywa swoje pierwsze ogólnopolskie Grand Prix w karierze !! fot. Paula Bartkowiak 

 

Grand Prix Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 29/11/20

1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0 / 0  33,31s    VIDEO rozgrywka 

2m. Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina 0 / 0 34,15s 

3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO Fundacja Stacja Ludwiczak  0 / 0 34,24s 

 

WYNIKI ZAWODÓW

Jacek Wierzchowiecki  

 

 

 


CSI2 CSIYH Sentower Park Opglabbek 26-29 XI 2020

Maksymilian Wechta i Quvee Prestige - 2 miejsce w piątkowym konkursie 135cm 

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  CHEPETTANO  QUADRIGA  CASSIOPEIA  MYSTIQUE

Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z VICTORY  COLINERO 

Natalia Czernik  EVERDI  LIMONCHELLO NT  VARIO DE BO Z

Joanna Rosicka Tyszko  CARIBOU

Monika Dulczewska BASQUIAT DU LOZON

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  28m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 140cm 23m. Joanna Rosicka Tyszko CARIBOU  VIDEO

CSIYH 8yr  9m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

 

sobota 28/11/20

CSI2 135cm   15m. Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE

CSIYH 8yr  19m.  Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr  22m. Natalia Czernik VARIO DE BO Z

 

piątek 27/11/20

CSI2 145cm 22m. Natalia Czernik EVERDI

CSI2 135cm 2m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

CSI2 130cm  29m. Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z

 

czwartek 26/11/20

CSI2 140cm - 34m Michał Tyszko COLINERO

CSI2 130cm - 52m Michał Tyszko  TREASURE QUEEN Z

CSIYH 8yr 16m Maksymilian Wechta CASSIOPEIA

CSIYH 5yr 16m.  Natalia Czernik VARIO DE BO Z


CSI2-W Budapest 27-29 XI 2020

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacco Amicor - zwycięzcy konkursu zaliczanego do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej fot. (c) CSIO Budapeszt

 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczynski ZARIN 44   CHACCO AMICOR   OLIMPIC STAR

Dawid KubiaESTORIL FORTUNA   FLASH BLUE B

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  BACCORD

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO

Matylda Kasner  ARES CLIFF

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 29/11/20

Grand Prix LR 145  7m Przemysław Konopacki  DUKE

CSI2-W 140-145cm  6m Przemysław Konopacki  VASCO

CSI2-W 140 cm  12m, Matylda Kasner ARES

 

sobota 28/11/20

CSI2-W World Cup 160cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCO AMICOR VIDEO 

CSI2-W 140cm   4m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2-W 135cm   1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR  VIDEO

 

piątek 27/11/20

CSI2-W 145cm  8m. Msciwoj Kiecon GIRALDO L

CSI2-W 140cm  11m. Jarosław Skrzyczyński  ZARIN 44

CSI2-W 130cm  8m. Jarosław Skrzyczyński   OLIMPIC STAR

 


HZO DiM Michałowice - VI Kwalifikacja Cavaliada Future 22/11/20

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM IMichałowice 22/11/20

Gr O - Martyną Grobelny LKJ Ochaby 
Gr A1 - Maja Kliś Profit Orzesze 
Gr A2 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice 
Gr C - Irena Bigaj KS Faruk
Gr Dbis - Paulina Pellowska SKJ Barłomino - video 
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power
Dzieci II - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn 
Dzieci I - Barbara Piontek Rio Grande Krosinko
Finał Jun / Mł - Marcelina Lech KJK SZARY Michałowice

WYNIKI ZAWODÓW

Ranking końcowy kwalifikacji do Cavaliada Future RANKING


Andrei Shalohin zwycięża w Memoriale Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 22/11/20

Andrei Shalohin i Farley fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  0/0 44,89s

2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 0/4 37,08s

3m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0/8 37,65s

 

WYNIKI ZAWODÓW

Generał Michał Gutowski WIKIPEDIA

Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2019

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej Polski 20/11/20

Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej Polski MJ Julię Jaglarz i Gabrielę Bado a skład kadry Seniorów uzupełnił o zawodników: Mściwoj Kiecoń i Dawid Kubiak. 

 

 

 

 

 

 

Julia Jaglarz i Gabriela Bado 

 


Przemysław Konopacki punktuje w CSI2 Lier 19-22 XI 2020

Przemysław Konopacki  na Duke - druga para piątkowego konkursu 140cm. 

 

Przemysław Konopacki, na stałe mieszkający w Belgii, startami podczas turnieju CSI2 w Lier potwierdził swoją dobrą formą. Bezbłędny w konkursach otwarcia. Trzeci w LR 145 na VOLO'S DIAMOND, drugi na DUKE w konkursie 140cm. 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO LR 145 rozgrywka 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21