W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Gałkowo Masters 2016 - zgłoszenia, program,

29/06/16

 

Program, zgłoszenia, podręczne linki 

1-2 lipca 2016

Gałkowo Masters 

 

 

 

 

 


Finał OOM Strzegom - wstępna lista zakwalifikowanych zawodników

29/06/16

 

Finały 12-14.07.2016  Strzegom

 

 


CSN Michałowice 1-3 lipca lipiec 2016 - zgłoszenia

28/06/16

235 koni w Michałowicach 

 

 


WYNIKI eOOM Damaszka25-26.06.16 - region 1

WYNIKI eOOM Damaszka 25-26 czerwca 2016 

 

eOOM Duże Konie 1m. Weronika Kaniewska / KJ Dilmar / Bianca W

 

eOOM Kuce 1m. Hanna Padalak /Otomoński KJ Tabun / Kliwia 


WYNIKI eOOM Wielka Lipa 25-26.06.16 - region 4

WYNIKI eOOM Duże Konie  1m. Olimpia Filipowska / KJ Modelewscy / Goldika / lubskie 

 

WYNIKI eOOM Kuce  1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Finisz / wielkopolskie 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje, zgłoszenia

27/06/16

 

 

 

 


WYNIKI KOŃCOWE CSI-W Olomouc CZE 23-26.06.16

          
 
 
 

 

WYNIKI SOBOTA  25/06/16
 
 
WYNIKI PIĄTEK  24/06/16
 
 
 
 
 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

3m - CSI3-W Grand Prix Michał Kaźmierczak POL / Que Pasa 26/06/16

1m - CSIJ Grand Prix Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 26/06/16

1m - CSI3-W 140 Final Dawid Kubiak POL / Anastacia III 26/06/16

2m - CSIJ  Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 25/06/16

2m - CSIU25 Final Joanna Marciniak POL / Chelsea Blue 25/06/16

2m - CSI3-W 135 Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  25/06/16

2m - CSI3-W 145  Maksymilian Wechta POL / Quinchella 24/06/16

5m - CSI3-W 145 Maksymilian Wechta POL / London 32  24/06/16

1m - CSIU25 Dajana Pawlicka POL / Bartino 24/06/16

1m - CSIJ Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 24/06/16

2m - CSI3 140 Maksymilian Wechta POL / Quinchella  23/06/16

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 28.06-03.07.2016 Szwecja Flyinge

Reprezentacja Polski :

Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

25/06/16

 

 


Zasady szkolenia kadr instruktorsko-trenerskich w jeździectwie - projekt

25/06/16 

Projekt przygotował zespół w składzie: Wacław Pruchniewicz, Hubert Szaszkiewicz, Marcin Szczypiorski na podstawie materiałów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ i Zespołu Szkoleniowego PZJ. 

 

 


CAVALIADA Kołobrzeg 7-10 lipca 2016 zgłoszenia


 

 

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21