W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Silesia Equestrian Tour 23 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016

 

LIVEstream www.swiatkoni.pl

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

Osadkowski SA Grand Prix 1m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro

24/07/16 CSIU25 Final 3m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro

24/07/16 CSIJ Final 1m. Julia Bogolecka POL / Aser

24/07/16  140 cm Final 1m. Piotr Morsztyn POL / Juranda

24/07/16 135 cm Final 5m. Andrzej Głoskowski POL / Estoril Fortuna 


23/07/16 145cm Final LR 7m. Maciej Kostrzewski POL / Chico Hippica

23/07/16 135cm 1m. Andrzej Głoskowski POL / Centroplast Dinar

23/07/16 130cm 3m. Łukasz Jończyk POL / Spartan L

23/07/16 120cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette

23/07/16  CSICh Finał  2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2


22/07/16  150cm LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

22/07/16  135cm  1m. Jacek Zagor POL / Qualidam 

22/07/16 CSIU25 2m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

22/07/16 CSIJ  1m. Dalia Lehmann POL / Quitoki 

22/07/16 130cm 1m. Małgorzata Koszucka POL /Donatella de Wulf Sellection


21/07/06  145 cm LR 2m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

21/07/16 140 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / El Camo 

21/07/16 CSIU25 2m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro 

21/07/16 CSIJ 1m. Monika Balcer POL / Al Awar 

21/07/16 120 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Casalina

21/07/16 CSICh 2m. Olimpia Filipowska POL / Goldika


20/07/16  CSICh    2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

20/07/16  120cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette 

20/07/16  140cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

 


Polska szósta w Pucharze Narodów w CSIO3 w Budapeszcie 15/07/16

 

WYNIKI 

 


Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Cavaliada Kołobrzeg 2016 - wyniki

12/07/16 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21