W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ - Dzieci - Kuce - MK na dzień 10/11/14

20/11/14

Liderką  rankingu PZJ w kat Dzieci na dzięń 10/11/14 jest Dalia Lehmann. Liderami w rankingach PZJ w kat Kuców i MK są :  Gabriela Kozłowska,  Emilia ChmielowskaMaria Baehr, Wiktoria Głowacka, Wiktoria Bedyńska , Adam Grzegorzewski . Zobacz rankingi.

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

20/11/14

Klasyfikacja rozgrywek Jump Off Hipodrom Sopot po drugim turnieju, który odbył się w dniach 7-9 listopada. Liderami w Rundzie Diamentowej po dwóch eliminacjach są ex aequo Weronika Wilska i Łukasz Jończyk


Michał Kaźmierczak i Klara Kostrzewa w Lier

20/11/14

CSI**YH Lier BEL

 

Michał Kaźmierczak / Stakorado, Apart, Wody, Wiki

Klara Kostrzewa / Wiske, Quelf d 'or

 

LISTY / WYNIKI

LIVEstream

 


Rio News

19/11/14 g.07.00

Gospodarzem Toru podczas IO w Rio będzie brazylijczyk Guilherme Jorge . Oficjalny kalendarz i kwalifikacje.

 

 

 


Marek Lewicki i Łukasz Koza w Kreuth

18/11/14 g.16.40

Marek Lewicki i Łukasz Koza w dniach 20-23 listopada b.r. wystartują w zawodach CSI2 w niemieckim Kreuth. Zgłoszenia do zawodów i podręczne linki do wyników.

 

 


CSI2 / CSIYH / CSI-Am Leszno 21-23.11.14 zgłoszenia

18/11/14 g.14.40

 

 

 


Kalendarz Centralny na 2015 rok PZJ zatwierdzony 15.11.2014

Kalendarz Centralny PZJ na rok 2015 zatwierdzony w dniu 15.11.2014. PZJ wciąż nie wybrał organizatora Halowego Pucharu Polski w 2015 roku. 

Legenda:

Kolor czerwony – zawody międzynarodowe, Kolor niebieski – polskie imprezy mistrzowskie, Kolor czarny – zawody ogólnopolskie, Podkreślenie zielone – kolejki i finał  Polskiej Ligi Jeździeckiej, JGPWP – Etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski

KALENDARZ CENTRALNY 2015 pobierz

 


HZO / HPLMK wyniki 14-16/11/14

16/11/14 g.21,00

 

 

 

 


Grand Prix CSN Sopot autor Magdalena Gill

 GALERIA Magdalena Gill   zamówienia zdjęć gill.magdalena@gmail.com

 


CSN Sopot 14-16/11/14 wyniki

16/11/14

  aktualizacja g. 16.30

Grand Prix CSN Sopot wygrał Grzegorz Psiuk na Aresie ! 2m. Krzysztof Ludwiczak na Belycette K , 3m Weronika Wilska na Cassatto 

Gratulacje !!!


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21