W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr E Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROXANA Z / KJ Podkowa Gruszczyn 
srebro - Zofia Budzyńska FABIA  / KJ Gronówka 
brąz - Zuzanna Golicka / PIPIN  / SKJ Sopot

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr D bis Strzegom 10/09/17

złoto - Dominika Henzel TIFFANY  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Derda LOPIK'S APPIE   / Pony Jumping Team Poznań

brąz - Aurelia Von Mauberg / COEDNEWYDD PEPSI / KJ Aromer Józefin 

 

WYNIKI FINAŁOWE     Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr C

 

złoto - Gabriela Grzymała / MAKS  / SKJ Potęga Piekary

srebro - Anna Bieńkowska / SZOGUN  / KJ Cavallino

brąz - Maja Marchwicka / ARIS / KJ Zbyszko

 

WYNIKI       10/09/17  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 


Podium Mistrzostwa Polski na Kucach 2017 grupa D Strzegom 10/09/17

złoto - Aleksandra Osuch / ROSA  / KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Agata Kamińska CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata 

brąz - Oliwia Płatek / MAKUBA 21  / KKJ Kielce

 

WYNKI FINAŁOWE       Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 


IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4,5,6,7-letnich, XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego OLSZA 2017

Championy Polski Młodych Koni Olsza 2017 

rocznik 2010 kl. COLUMBIA  / Łukasz Troszczyński  / KS Nad Wigrami 

rocznik 2011 wł. SECRET WEAPON L / Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem 

rocznik 2012 kl. HAPPY LINA / Adam Grzegorzewski / Agro Aves Gajewniki 

rocznik 2013 og. ASTIL L Dawid Skiba / KJ Agro Handel Śrem  

Finał Memoriału Jana Kantego Dąbrowskiego  1m. Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K / KJ Equipo 

fot. Paula Bartkowiak  10/09/17 

 

 


Grand Prix World Cup Pezinok 2017 WYNIKI

Pezinok Grand Prix World Cup 160cm zakończył się podwójnym zwycięstwem reprezentantanta Czech Alesa Opatrnego na BALGUERO i VDL FAKIRAndrzej Opłatek na DOMINGO S był 11-ty, Krzysztof Ludwiczak na QUEEN LA BALOU 13-ty. Oba Polskie konie debiutowały w konkursie zaliczanym do rankingu Pucharu Świata. Pokonały parkur z jednym błędem. Gratulacje dla reprezentantów Polski za super zawody. Brawa !! 

 

10/09/17 

 


Piąte zwycięstwo Krzysztofa Ludwiczaka w Pezinok 10/09/17

10/09/17

Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L wygrał  w Pezinok finał Średniej Rundy 135cm .  Był to piąty konkurs wygrany podczas turnieju na Słowacji. Gratulacje !

 

WYNIKI Finału Średniej Rundy 

 

 


Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B Strzegom 09/09/17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 gr B
złoto - Agata Derda / BE MY  / Pony Jumping Team Poznań

srebro - Julia Kapel / CYKOR / KJ Aldragho 

brąz - Alicja Markiewicz / DENIS  / UKS Primo Warszawa

WYNIKI 

 

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 Strzegom 09.09.17

Podium Puchar Polski na Kucach 2017 grupa A1 


złoto - Natalia Głowacz / SZAMAN  / KJ Liljówka 

srebro - Julia Ganowska / PASJONATA PARYS  / KJ Ranczo 

brąz - Kinga Kozber / FRANKENHOEH'S MYLORD  / BPK

 

WYNIKI  

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography    09/09/17

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017 

złoto - Marta Konarska / Sulima / KJ Podkowa Gruszczyn
srebro - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek
brąz - Zuzanna Prymak / Aragano / Aromer Józefin

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography  

09/09/17


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21