W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


PLJ Michałowcie - Grand Prix dla Michała Kaźmierczaka

Michał Kaźmierczak podwójnym triumfatorem konkursu Grand Prix PLJ w Michałowicach. 

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO

 

 

 

 

 


Grand Prix Salio o nagrodę Magik wygrał Michał Piątkowski

14/05/17

Grand Prix o Nagrodę Magik w Besiekierzy Rudnym wygrał zawodnik KJ Strzała Krubiczew, Michał Piątkowski, drugi był Benjamin Tomaszewski a trzeci Cezary Kalinowski.

Na zdjęciu - Michał Piątkowski i Cezary Kalinowski  

 

 


Grand Prix Machnic dla Krzysztofa Praska

 

Krzysztof Prasek ze Stowarzyszenia Rodan Club Skrzynki na 9 letniej klaczy rasy KWPN  Darina / Cardento x Burggraaf ), będącej własnością Bartłomieja Ordanika zwyciężył w konkursie Grand Prix w Machnicach. 

14/05/17 

 


13 maja 2017 na międzynarodowych arenach - Wasilewski drugi, Wechta podwójny zerowy przejazd w 150, Opłatek w top formie, Kubiak najlepiej dla Polski w Championacie Drammen.

 

Dawid Kubiak na Bagazza M - 12 miejsce  w Championacie Drammen, Maksymilian Wechta na Quinchelli - 10 - ty w Championat von Lübzer Redefin. Łukasz Wasilewski na Golddiger drugi w Finale CSIYH w Magna Racino. Andrzej Opłatek na EL Campie bezbłędny w konkursach YRA w Redefin.

 

 

13/05/17

 

 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen. Awans Polski w rankingu NC EUD2 na trzecie miejsce, Calevo 2 najlepszy.

12/05/17 

Reprezentacja Polski w składzie : Jarosław Skrzyczynski, Wojciech Wojcianiec, Marek Lewicki i Dawid Kubiak pod wodzą Macieja Wojciechowskiego ukończyła Puchar Narodów w Drammen na szóstym miejscu, co dało cenne punkty do rankingu NC EUD2 w którym aktualnie zajmujemy trzecie miejsce za Belgią i Wielką Brytanią. Najlepiej dla Polski w Pucharze Narodów pojechał  Jarosław Skrzyczyński na debiutującym w takiej rangi konkursie 8 letnim Calevo 2 / Casall x Levantos I  / będącym własnością pana Dariusza Słupczyńskiego.

RANKING / RELACJA VIDEO / WYNIKI  

 

 

    


Baltica Equestrian Spring Tour 16 maja - 4 czerwca 2017 - zgłoszenia CSIOY/J/Ch - podręczne linki

11/05/17 

 


Rozład Jazdy 10-14 maja 2017

Najlepsze wyniki dla Polski : 

CSIO3 Drammen    Puchar Narodów  12.05.17 g.17.00 www.tv.fei.org / płatne /   

/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /

13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M 

12/05/17  Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2  na trzecie. 

11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

CSI3 Redefin      livestream www.clipmyhorse.tv 

/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek

14/05/17 Grand Prix 155 cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind

14/05/17 Grand Prix 155 cm  9m. Andrzej Opłatek  POL / Copperfield 40

14/05/17  140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

14/05/17  145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

14/05/14  145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  YRA 

13/05/17   YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella 

12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

 

CSI2 Ebreichsdorf      livestream  http://www.magnaracino.at/live-stream.html

/ Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Paulina Malinowska, Matylda Malepszy

YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR  13/05./17 

CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August  12/05/17   video

CSI2 130cm  2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin

YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR   11/05/17

 

ZO Machnice 

 

ZO Salio 

 

PLJ Michałowice     ZGŁOSZENIA       wyniki / listy 


Skrzyczyński, Grzegorzewski i Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec kwietnia 2017

09/05/17 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21