W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek wygrał kwalifikację do Grand Prix w Pezinok, Krzysztof Ludwiczak był drugi . Super forma reprezentantów Polski na Słowacji 09/09/17


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 08/09/17

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D, Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2, 

Puchar Polski na Kucach grupa A1,B,C,E, D-bis,  Puchar Polski Dzieci II 

Najlepsi w piątkowych półfinałach : 

Gr A1  - 1m. Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

Gr B - 1m. Agata Derda BE MY / Pony Jumping Team Poznań

Gr A2 - 1m. Marta Konarska SULIMA / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - 1m. Maja Marchwicka ARIS / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny ( na zdjęciu ) 

Gr D bis - 1m. Marianna Kołacka  TAMBURYNEK  / KJ Sokół Damaslawe

Gr D - 1m. Agata Kamińska  CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra Osuch ROXANA Z /  KJ Podkowa Gruszczyn

Dzieci II - 1m. Sara Patejko ZAVIRA A  / KJ Aromer 

 

08/09/17

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


Krzysztof Ludwiczak nie do pokonania w Pezinok 08/09/17

Krzysztof Ludwiczak był przebojem konkursów otwarcia podczas CSI-W / CSIYH  Pezinok na Słowacji.  Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek wygrał trzy konkursy. Był najlepszy w konkursie dużej rundy na Stakkatanie, w konkursie średniej rundy na Poli Loli L i wygrał konkurs dla młodych koni na Sandra Blue.  W zawodach w Pezionok obok Krzysztofa Ludwiczaka startują z powodzeniem także Andrzej Opłatek i Sławomir Hartman

08/09/17 

 


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 7-10.09.17

 

WYNIKI I PÓŁFINAŁÓW  07.09.17

Gr A1 - 1m. Julia GanowskaPASJONATA PARYS / KJ Ranczo Kołata

Gr B -  1m. Alicja MarkiewczDENIS / UKS Primo Warszawa

Gr A2 - 1m. Amelia HofmanFILEMON / KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.

Gr C - 1m. Nadia Sobiecka  / DONALD /  KJ Akademia Kucania

Gr D - bis - 1m. Dominika Henzel TIFFANY  KJ Podkowa Gruszczyn ( na zdjęciu )

Gr D -  1m. Agata KamińskaFINISZ / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra OsuchROXANA Z  / KJ Podkowa Gruszczyn

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej setki rankingu FEI

Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej pierwszej setki światowego rankingu FEI. Numerem jeden świecie na koniec sierpnia 2017 jest Kent Farrington z USA.

Polacy w rankingu FEI - zobacz dalej 

06/09/17

 


Michał Ziębicki siódmy w Grand Prix CSI2 Roosendaal 03/09/17


Grand Prix PLJ w Leśnej Woli wygrał Grzegorz Nowak. Liderzy Rankingu PLJ - Skrzyczyński, Grzywacz, Szlachta oraz KJ AgroHandel w DPP

 

Grzegorz Nowak na Always Forewer wygrał Grand Prox PLJ w KJ Leśna Wola ! Gratulacje !!!

fot. Klaudia Lorenz

 

RANKING  PLJ 

 

WYNIKI  PLJ  Leśna Wola 

03/09/17


Baltica Equestrian Summer Tour / 29.08-03.09.2017 WYNIKI

    

Wojciech Wojcianiec i Naccord Melloni - najlepsza Polska para konkursu Grand Prix CSI3 LR 150cm ostatniego tygodnia Baltici w Ciekocinku. 

fot . Beata Wieczorkowska 

     NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI III TYGODNIA Baltici  

03/09/17

 


Galeria Mistrzostwa Europy Seniorów 2017


Anna Szary Ziębicka ósma w 1* Grand Prix w Roosendaal 27/08/17

WYNIKI GRAND PRIX CSI1 

WYNIKI TURNIEJU    video z dn 26/08/17


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21