W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - II tydzień

 

Podium LR 160cm Grand Prix  Dalma Malhas KSA - David Will GER - Wojciech Wojcianiec POL   Foto Primel   

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

LR Grand Prix 160cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE

CSI3 135/140ccm 1m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIU25 Final 1m. 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ Final 1m,  Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICh Final  1m. Anna Dziuba POL DOLLAR DE NUEVO

 

sobota 13/07/19

Final CSI3 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL  CARTOSI MELLONI

CSU25 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ 1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH  1m. Eliza Zawadzka POL ESCALONA

CSI1 135cm 3m. Pola Wawrzyniak POL DIMPLE

CSI1 125cm 1m. Karolina Godoś POL COSA CHE

Final CSIYH  1m. Jan Bobik POL OLE

 

piątek 12/07/19 

LR 150 cm - 9m Weronika Minkiewicz POL CHOCOLATE BLUE

CSI3 140cm  - 2m Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

CSI3 135cm - 1m Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm  - 2m.  Aleksandra Zybała POL QUAIDO

CSIYH 5yo 

 

czwartek 11/07/19

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczński POL GREATEST

CSI3 135cm  1m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR ZM

CSIU25  1m. Adam Grzegorzewski POL LISSARA T

CSI1 120cm 1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIJ  1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH 1m.  Wiktoria Jannasz POL WHITE SHOT

 

środa 10/07/19

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk POL SENIOR

CSI1 120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIYH 5yo 


ZO DIM Solec Kujawski 5-7 lipca 2019

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW 

 

GR A1 - Nell Sówka   S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 
GR A2 - Nell Sówka   FIGARO     KJ Podkowa Gruszczyn 
GR C - Antoni Śliwiński  SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn

GR Dbis Agata Kamińska  FINISZ KJ Ranczo Kołata 

Finał Jun Ml / Dzieci II - Zofia Teper  EMIR  JKSR Michelin Włocławek 

Grand Prix D/E - Dominika Henzel  TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

Grand Prix Dzieci - Olga Tuliszkiewicz  VANDAMME KJ Sokół Damasławek

 

07/07/19  fot. Magda Kiczka 

 

 


Jarosław Koziarowski na CARINTENDER wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 07/07/19

Jarosław Koziarowski CARINTENDER  najlepsi w Grand Prix Leśnej Woli  fot. Przemysław Antosz 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - I tydzień

 

Podium Grand Prix - 1m. Emanuele Gaudiano ITA - 2m Grzegorz Kubiak POL - m. Maksymilian Wechta POL 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 


niedziela 07/07/19

Grand Prix LR 145cm 2m. Grzegorz Kubiak POL SZULER

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska POL BADORETTE

CSIJ 1m. Zuzanna Jarocka POL CHITO BLUE

CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL  VULKANA 6

Final 135 CSI2 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

 

sobota 06/07/19

CSI2 140cm  1m. Urszula Kalicińska POL DISCOVERY S

CSI12 135cm 1m. Łukasz Piksa POL ALOUBETTE

CSI1 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION

CSI1 120cm 1m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSICh   1m. Amanda Kolińska POL BRANDO

CSIYH  5yo  1m. Katarzyna Bawłowicz POL CELLDORADO PB

 

piątek 05/07/19

LR 145cm  1m. Wojciech Dahlke POL A QUITE

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczński POL  AKKOL

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska POL BADORETTE

CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSI1 130cm 1m. Robert Wilczewski POL WAKE ME UP

CSIYH 5yo 

 

czwartek 04/07/19

CSI2 140cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET

CSI2 135cm  1m. Dawid Skiba POL SECRET WEAPON L

CSIU25 1m. Andrzej Opłatek POL  ODILE DU SOUFFLET

CSI2 130cm 1m. Laura Kostek POL  C'EST PETITE ANNI

CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL  VULKANA 6

CSI1 120cm 1m. Daria Kobiernik POL CZWERG

 

środa 03/07/19

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION

CSI1 115cm  1m. Agata Ciaciura POL TEZA

CSIYH 5yo 

 


CSI2 Wr Neustadt Lake Arena 3-7 lipca 2019

Michał Kaźmierczak - zwycięzca konkursu 145cm 04/07/19

 

Reprezentacja Polski :

Michał Kaźmierczak, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Małgorzata Koszucka

 

Najlepsze wyniki Polaków w zawodach :

CSI2 145cm 1m. Michał Kaźmierczak CISALL FS

CSI2 130cm   2m. Natalia Czernik QUASI DE KERGANE

CSIYH 5yo  2 x 1m. Monika Dulczewska QUOQUETU DEL LECCIONE  GJAMAIKA SONG 

CSIYH 5yo  1m. Natalia Czernik U2  1m. Monika Dulczewska GJAMAIKA SONG


Reprezentanci Polski w rankingu FEI 30/06/19

FEI Longines Ranking nr 222 30/06/19

 

1m. Steve Guerdat SUI  3522 pkt

2m. Peder Fredricson SWE  3077 pkt

3m. Martin Fuchs SUI  3057 pkt 

70m. Jarosław Skrzyczynski POL  1547 pkt

165m Wojciech Wojcianiec POL  1045 pkt 

 

POLACY W RANKINGU FEI 30/06/19


Finał OOM 2019 - zakfalifikowani zawodnicy Drzonków 24-25.07.19


GALERIA Vera Konstantinovskaya CSIO MOSKWA 2019


CSIO Moskwa - Polska przegrywa z Izraelem jednym punktem zespołową kwalifikacje do IO Tokio 2020 30/06/19

 

 

 

Polska Kadra w składzie:  Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Krzysztof Ludwiczak ukończyła Puchar Narodów w Moskwie na drugim miejscu z wynikiem 17 pkt  tracąc szansę na zespołowy awans do IO Tokio2020. Awans wywalczyła ekipa Izraela zdobywają 16 pkt.  
 

 

 

 

 


Gałkowo Masters 2019 - zwycięzcą Grand Prix o memoriał ppłk. Ludwika Ferensteina został Łukasz Jończyk 30/06/19


fot. Gałkowo Masters

 

Zwycięzcą Grand Prix o memoriał ppłk. Ludwika Ferensteina został Łukasz Jończyk na koniu Dakota Du Bois Pinchet Z. Na drugim miejscu uplasowała się Juliana Suska na klaczy Tokajer 8, trzeci był Tomasz Klein na klaczy Ustina. 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI  ZAWODÓW   

 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21