W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZODiM Leszno 27-29.03.15 - zgłoszenia, program

26/03/15 g.19.30

 

W Lesznie liczna obsada najmłodszych skoczków wystartuje w ostatnich zawodach przed HPP, który już niebawem 10-12.04.15 również w Lesznie.  

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA  

 


Marek Lewicki i Marek Wacławik przebojem rundy dla 5 latków w Arezzo

WYNIKI

Chacco Nann  / Marek Lewicki - 3 x 1 miejsce
Ferrari K / Marek Wacławik - 3 x 1 miejsce
Fameus Olt  / Marek Wacławik - 2 x 1 miejsce


Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec zakwalifikowali się do Grand Prix Arezzo

26/03/15 g.17.00 

Marek Lewicki na Abigej i Wojciech Wojcianiec na Quasi de Kergane plasując się w zakończonym właśnie konkursie kwalifikacyjnym 145 Gold Tour w pierwszej dziesiątce zakwalifikowali się do niedzielnego LR Grand Prix CSI3 Arezzo.  W niedziele powalczą o minima olimpijskie i kwalifikacje do Aachen ( W.Wojciniec )  Gratulacje !!  

wyniki konkursu 145 Gold Tour 


Wojciech Wojcianiec drugi i trzeci w Finale Rundy dla koni 6 letnich w Arezzo

26/03/15 g.16.40

Wojciech Wojcianiec z sukcesami ukończył finał dla 6 latków w Arezzo. Na koniach należących do Grzegorza MieleńczukaPro-Fur Farm Equipment ; westfalskiej klaczy  Caloma Melloni (Cavalier/Lancer III ) był drugi a na ogierze rasy KWPN Naccord Melloni  ( Nabab de Reve Acord II ) ukończył konkurs na 3 miejscu. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy  Ciampiego Garofalo na klaczy Evita S ( Tygo/Casco ). 

WYNIKI KONKURSU Finał Rundy 6 latków

 


Sukces w Arezzo !! Marek Lewicki pokonał Mistrza Olimpijskiego !

26/03/15 g.13.45

 

Marek Lewicki w świetnym stylu wygrał w Arezzo konkurs otwarcia na Codetia VDL pokonując m.in Steva Guerdat - Mistrza Olimpijskiego z Londynu.   W konkursie startowało 120 koni.  

WYNIKI / VIDEO 

 


Ranking HPP po zawodach w Jaszkowie ( IV kwalifikacja )

26/03/15 g.12.50

 

Liderzy rankingu HPP po IV turniejach klasyfikacyjnych

Andrzej Głoskowski - seniorzy

Weronika Wilska - MJ

Adam Grzegorzewski - juniorzy

Robert Hestkowski - amatorzy

 

 


Dobra forma w Arezzo

25/03/15 g.18.00

W Arezzo trwają zawody dla młodych koni, z powodzeniem w konkursach dla 5 latków jeździ Marek Wacławik i Marek Lewicki, w 6 latkach Wojciech Wojcianiec. Od jutra rywalizację rozpoczną pozostali nasi reprezentanci : Zuzanna Gowin, Paulina Koza, Łukasz Koza, Klara Kostrzewa, Julia Filipowicz, Wiktor Larkowski.   Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY/ PROGRAM

 

LIVEstream 

Marek Lewicki 

 


Nowa strona Jacka Zagora autorstwa Moniki Święckiej

 25/03/15 

 

 


Sukces ! Dajana Pawlicka nie do pokonania w Jaszkowie

22/03/15 g.21.00 

 

Juniorka KJ Agro Handel Śrem, Dajana Pawlicka wygrała Grand Prix Jaszkowa na Bebeto, na Bartino Finał Rundy Juniorskiej ! Gratulacje !!

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


XI Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski 2015 Leszno - medale rozdane

 

XI Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w GRUPIE A ( 105 cm ) wygrała Justyna Łopato z Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy a w GRUPIE B ( 130 cm ) Dagmara Piętka z Uniwersytetu Jagielońskiego. 

22/03/15 g.15.50 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21