W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO Gajewniki wyniki

27/06/14 g.21.15   update 29/06/14 g.19.40

WYNIKI piątek

WYNIKI sobota

WYNIKI niedziela

 

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014

25/06/14 g.15.30

ZGŁOSZENIA MP Warka 2014

25 seniorów

18 młodych jeźdzców

25 juniorów

PPD - 18 zawodników

strona organizatora

 


XX OOM Dolny Śląsk 2014

23/06/14 g.2

Lista zakwalifikowanych zawodników do XX OOM w Sportach Letnich 2014, program, regulamin, oficjalna strona.

 

 


CSI2 Caen Test Event WEG z Łukaszem Wasilewskim

23/06/14 g.22.30

Łukasz Wasilewski w dniach 25-26.06.14 wystartuje w testowych zawodach na stadionie D'Ornano w Caen we Francji, na którym we wrześniu odbędą się Mistrzostwa Świata.

 

 


Triumf Andrzeja Głoskowskiego w Olszy

23/06/14 g.11.45

Niezwykle udany był miniony weekend dla Andrzeja Głoskowskiego, który wygrał Grand Prix Nadziei Olimpijskich i Grand Prix Polskich Producentów Żywności w Olszy. Gratulacje !

 

WYNIKI  / GALERIA

 

 


Świetna forma Oskara Murawskiego w Fehmarn Pferde Festival

23/06/14 g.10.35

Oskar Murawski w dniach 20-22.06.14 startował w zawodach CSN Fehmarn Pferde Festival . W konkursie Grand Prix był czwarty na Lennox 270, wygrał jeden z konkursów ŚR na Peter Pan, w rundzie MK świetnie spisał się na 7 letnim Spooky Cat 7.

VIDEO / WYNIKI

 


Zmiany

21/06/14 g.11.00

Składamy podziękowania dla Pana Trenera Wassibauera  za wiele lat pracy z Reprezentacją a nowemu Koordynatorowi  Kadr Panu Kaczorowskiemu życzymy powodzenia i sukcesów !

Redakcja KadraSkoki.pl

 

Galeria z pracy Rudigera Wassibauera z Reprezentacja w latach 2009 - 2014 

 


CSI3-W Olomouc CZE 12-15.06.2014 galeria wyniki

Paulina Koza, Maja Radomska, Krzysztof Okła, Krzysztof Prasek i Beata Szumińska to zawodnicy dla których turniej w Olomouc był najbardziej udany.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 


Andrzej Głoskowski i Cros bohaterami CSI Poznan 2014


Rankingi FEI i PZJ na koniec maja 2014

11/06/14 g.14.00

Jarosław Skrzyczyński kolejny miesiąc  na pozycji lidera w rankingu PZJ . Najlepszy junior rankingu PZJ - Andrzej Opłatek, najlepszy młodzieżowiec - Maksymilian WechtaZuzanna Gowin najwyżej w rankingu kobiet. Gratulacje !!

RANKING PZj / FEI

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21