W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilian Wechta i Boliwia - ósma para Grand Prix CSI2 w Arezzo

WYNIKI Grand Prix CSI2 Arezzo 06/09/15

WYNIKI TURNIEJU


CSI2-W Pezinok 4-6 września 2015 - WYNIKI

07/09/15 

 


Wyniki końcowe - Festiwal Kuców Strzegom 4-6 września 2015

 

07/09/15 

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach /Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/ 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Arezzo 05/09/15

05/09/15

Jarosław Skrzyczyński wygrał dwa sobotnie konkursy zawodów w Arezzo - pierwszy na Crazy Quick ( 140 cm ), drugi na Quintelli CSIYH 7yrs )   oraz był siódmy na Inferno LR 145 . VIDEO z przejazdów dalej.


Strzegom - pierwsze medale w Finale Pucharu Polski Kuców rozdane !

 

fot. (c) Katarzyna Gmerek katarzyna.gmerek@gmail.com

Finał PP Kuców gr B 
1m. złoto - Agnieszka Kiewrel / Hermes / WLKS Kraków
2m. srebro - Maxymilian Parkitny / Szaron / KKJ
3m. brąz - Jakub Stróżyński / Garbonos / CH Jaszkowo

Finał PP Kuców gr E 
1m. złoto - Alicja Komorowska / Orchidea / KJ Chrobry W-wa
2m. srebro - Agnieszka Cebulak / Jolly / KJ Stangret Kielce
3m. brąz - Aleksandra Jedrowiak / MrGillit / BPK

 

WYNIKI Sobota 05/09/15

WYNIKI Piątek 06/09/15

GALERIA KATARZYNA GMEREK


Reprezentacja Polski w Finale Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 2015 w Barcelonie

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do ścisłego finału Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping 2015 zdobywając 90 punktów w Pucharze Narodów w Arezzo rozegranym w  dniu 04/09/15.  W końcowym rankingu europejskiej Ligi Division 2 w sezonie 2015 - Polska ukończyła  na wysokim  drugim miejscu. O prawo startu w rozgrywkach Superligi w 2016 roku walczyć będziemy w Barcelonie w dn. 24-27 września 2015 ( musimy ukończyć  ten Finał w pierwszej ósemce ). Relacja z Arezzo, końcowy ranking EU D2, wyniki.

05/09/15 

 

 


Sukces w Arezzo !!! Jarosław Skrzyczyński wygrał na Quintelli konkurs dla 7-latków !!

04/09/15 g. 11.50       WYNIKI konkursu

WYNIKI turnieju


Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci na kucach oraz Puchar Polski Dzieci II - STRZEGOM 03-06.09. 2015 - zgłoszenia, podręczne linki, program, zamówienia zdjęć

03/06/15 

 


CSIO3 San Marino Arezzo 03-06.09.15 - skład reprezentacji Polski, podręczne linki , zgłoszenia, ranking Furusiyya Nations Cup™ EU - D2

03/09/15

 

 

 


Cavaliada Future - nowe rozdanie sezon 2015/16

02/09/15 g.17.15

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21