W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak wygrał kolejne Grand Prix Leśnej Woli 06/08/17

Michał Kaźmierczak na klaczy CHICA  wygrał kolejne z rzędu Grand Prix w Lęśnej Woli. 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

06/08/17 

fot Klaudia Lorenz / Leśna Wola 

 

 


Cavaliada Future 2017/18 - nowy sezon, regulamin, kwalifikacje.

05/08/17

 

 

 

 


Ranking PZJ na koniec lipca 2017 / DZIECI / KUCE

Liderzy Rankingów PZJ w kat. Dzieci i Kuców na koniec lipca 2017 

 

DZIECI   Aleksandra Kierznowska       KJ Kietlów 

Grupa A  Pliem-Perka Aleksandra   KJ Salio 

Grupa B  Siudzińska Dominika        KJ Cwał Poznań 

Grupa C  Banaszek Zofia                 WKJ Lublin

Grupa D  Kamińska Agata                 Ranczo Kołata 

Grupa E  Budzyńska Zofia                 SKJ Gronówka 

05.08.17 

 

 


Ranking FEI na koniec lipca 2017

Longines Ranking FEI 31/07/17

1. FARRINGTON, Kent USA 3165

2. WARD, Mclain USA 2948

3. STAUT, Kevin FRA 2848

142. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw POL 1048

POLACY w rankingu FEI   03/08/17


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 Geteborg - wstępne zgłoszenia

02/08/17 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Samorin 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

02/08/17 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Olszy 30/07/17

Maksymilian Wechta z rewelacyjnym czasem rozgrywki 43,93s na klaczy Quinchella wygrał Grand Prix Olszy w Śremie. Drugie miejsce wywalczył Dawid Rakoczy na Conraldik IV z czasem 50,82s w rozgrywce. Trzecie miejsce zajęła Dajana Pawlicka na Campari M, która pokonała rozgrywkę z jednym błędem w  najlepszym czasie 38,48. 

WYNIKI GRAND PRIX


WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Kaźmierczak podwójnym zwycięzcą Grand Prix Leśna Wola Cup 30/07/17

Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix III etapu Leśna Wola Cup na Cisall FS, na Cartier był drugi. Trzecie miejsce w konkursie wywalczyła Julia Cieślar z KJK Szary w Michałowicach na Poetin. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU  

 

fot. @Leśna Wola 


LGCT Berlin 28 - 30 lipca 2017 - podsumowanie startów reprezentantów Polski

30/07/17

 

Bartosz Adamus 10ty w Finale 130cm LGCT CSI1 

 


X-BIONIC® SPHERE Samorin 27-29 lipca 2017 - podsumowanie udanych startów Reprezentantek Polski

29/07/17 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21