W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Sopot 6-8 marca 2020

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów: 
A2 - Nel Skotarczak - KJ Podkowa Gruszczyn /video/
A1 - Martyna Pliem-Perka - KJ Jumping Events 
A0 - Lena Kamińska - JKS Barłomino 
C - Wiktoria Von Mauberg - KJ Wiktorowo 
Dbis - Antonina Pakur - SKJ Sopot

Dzieci II / JM - Emma Frąckiewicz Pomorska Liga Jeździecka 

Grand Prix Dzieci - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

Finał Juniorów / MJ - Iga Biegalska - SKJ Sopot 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Sunshine Tour. Natalia Czernik wygrywa oba konkursy CSIYH 04/03/20


Ranking FEI na koniec lutego 2020

 RANKING FEI na koniec lutego 2020

 

1m. Steve Guerdat SUI 2577 pkt 

2m. Martin Fuchs SUI 3373 pkt

3m. Daniel Deusser GER  3127 pkt 

124m Wojciech Wojcianiec POL  1250 pkt

152m  Andrzej Opłatek POL 1140 pkt 

 

Polacy w Rankingu FEI na koniec lutego 2020

 


Andrzej Ołatek z dobrej formie w Kronenberg 01/03/20

 

CSI2 Kronenberg 27.02-01.03.2020

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI2 135cm - 2 miejsce ODILE DU SOUFFLET  29/02/20 video powyżej 

CSI2 140/145cm - 7 miejsce DIAROUBET VIDEO 

Final CSIYH  - 2 miejsce ISHAN B VIDEO 

LR 145cm - 4 miejsce CONTHINDER VIDEO 

CSI2 135cm - 2 miejsce LE CORDIAL VIDEO


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 01/03/20

Krzysztof Ludwiczak fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 01/03/20

1m  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek  VIDEO

2m. Kamil Grzelczyk GREACE KJ Agri 

3m. Maksymilian Wechta QUADRIGA KJ Wechta Rosnówko 


HZO DiM Wolica 28.02-01.03.2020

 

HZO DIM Klub Jeździecki Wolica - zwycięzcy finałów:

A0 - Szymon CIeślak - SKJ Stajnia Adamus 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Roksana Nawrocka - KJ Agri Zapole 
C - Nell Sówka- KJ Podkowa Gruszczyn - video https://youtu.be/BxNsJAArmBc 
D bis - Jagoda Kierznowska - KJ Sokół Damasławek 
Jun / MŁ - Gabriela Janiszewska - ŁKJ Gratulacje !!!   WYNIKI ZAWODÓW

R I P Jan Kowalczyk 1941 - 2020

WSPOMNIENIA O JANIE KOWALCZYKU

WESZŁO.com 

PRZEGLĄD SPORTOWY / ONET

POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI 

SPORT.PL 

POLSATSPORT.PL

TVP SPORT 

FAKT 

WP.PL

LEGIA.COM

POLSKIE RADIO 

Pogrzeb Mistrza Jana Kowalczyka - 04.03.20 g.13.00 Warszawa - Kościół Rzymskokatolicki św. Ignacego Loyoli, Cmentarz Komunalny Północny ul. Wóycickiego 14A (Wólka Węglowa).

 

Arkadiusz Fimmel wygrywa Grand Prix Leszna 23/02/20

Arkadiusz Fimmel  fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN Leszno 23/02/20

1m. Arkadiusz Fimmel  BENEFIS KJ Fimmel Team 0 / 0 45,01s

2m. Martin Rozynek COURAGE 140 KJ Profil Piła 0 / 4pkt 42,14s 

3m. Maksymilian Parkitny FERRARI K KJ Maximus Kowary 4 pkt 

 

 


CSI2-W Cavaliada Kraków 20-23 lutego 2020

 

 

Krzysztof Ludwiczak - najlepszy zawodnik Cavaliada w Krakowie ! - zwycięzca konkursu Grand Prix na Cros Blue i Finału Średniej Rundy na Sandra Blue. fot. Magda Pocztowska 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 19/2020 - Lider Krzysztof Ludwiczak 

RANKING CAVALIADA FUTURE   - liderki Natalia Głowacz i Julia Ganowska 

RANKING PUCHARU ŚWIATA LEC

 

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Niedziela 23/02/20

Grand Prix World Cup 14-160cm  1m. Krzysztof LudwiczaCROS BLUE

Finał 125cm   1m. Jarosław Koziarowski POL CHENET

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer VIDEO

Cavaliada Future MIDI  1m. Lena Czeszejko Sochacka JKS U Robsonów VIDEO 

 

 

Sobota 22/02/20 

Speed & Music 135cm 1m. Mateusz Tyszko POL FOREST  

CSI2-W 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE VIDEO

CSI2-W 120cm  1m. Marta Wypiór POL GINA ROYALTY  VIDEO

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JKS Barłomino 

Cavaliada Future sztafeta  1m. J.Skrzyczyński  N.Głowacz, H. Kuczkowiak  VIDEO

 

 

Piątek 21/02/20 

CSI2-W LR 145cm  1m. Daria Kobiernik POL WINCHESTER  VIDEO 

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST

Potęga Skoku    2m. Łukasz Brzóska POL QUICKLENSKY

 

Czwartek 20/02/20 

CSI2-W 140cm 1m. Mateusz Tyszko POL ZIROCCO AIR

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Dominik Słodczyk POL ROSSA

CSI2-W 120cm  1m. Martyna Dubieniecka POL KAMELOT

Venus vs Mars  2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY

 


ZGŁOSZENIA       WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć : 

Magda Pocztowska Photography     Przemysław Antosz Photography

 

Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21