W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Cracovia Szary Equestrian Show I 2017 - zgłoszenia

09/10/17

 

13-15 X 2017

 

 

 

 


Jaszkowo 6-8 października 2017 WYNIKI HZODIM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

Gr A1 -  Julia Ganowska / Ranczo Kołoata / Pasjonata Parys

Gr A2 - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Annouschka 10

Gr B - Alicja Markiewicz / UKS Primo /  Denis

Gr C - Julia Walorek /  Podkowa Gruszczyn / Figaro

Gr D bis - Iga Borys / Ponylandia / Shadow

Dzieci II - Weronika Rogalska / Largo / Ancona 

Gr D i E - Maria Badowska / Ponylandia / La Cumparsita

Grand Prix Dzieci - Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Finał Rundy J / MJ - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa / La Paz

08/10/17 

 


Michał Kaźmierczak najlepszy w GP World Cup Tallinn 2017

Michał Kaźmierczak  na Stakorado w świetnym stylu wygrał w Tallinie konkurs Grand Prix LR 160 cm zaliczany do rankingu Pucharu Świata, wcześniej triumfował w Finale Rundy Młodych Koni na Willanderze. Gratulalcje !! 08/10/17 

 


Poznan. Wechta Grand Prix dla Magdy Kamińskiej !

Reprezentantka KJ Avanti - Magda Kamińska na QUE SERANDO  była najlepsza w konkursie Grand Prix o nagrodę Firmy WECHTA i w Finale 120cm na WODKA-POLKA.  Finał 135cm wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na BAILANDO a konkurs 110cm Julia Malicka ( LKS Cwał ) na CARGO

WYNIKI ZAWODÓW   08/10/17


Polacy w Rankingu FEI na koniec września 2017

Polacy w ranking FEI 30/09/17

   

 1m. Kent Farrington USA  3178 pkt 

105m. Jarosław Skrzyczyński POL 1215 pkt 

 


Rozkład Jazdy 5-8 października 2017

CSI2 Marienheem NED   / Adam Grzegorzewski /     livestream 

Zawody w dniu 05.10.17 odwołane z powodu silnego wiatru. 

 

CSI2-W Tallinn EST    livestream

/ Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, Dawid Kubiak, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska /  

 

 
HZODiM Jaszkowo / kwalifikacje do Cavaliada Future 2017/18 
 

Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21