W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

13 Polskich par z kwalifikacjami na WEG

15/07/14 g.13.20

Lista 13 polskich par mających kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Świata w Normandii !

 

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach

Jarosław Skrzyczyński w niedzielę 13.07.14 wygrał w Jakubowicach Grand Prix, Finał Średniej Rundy, Finał dla koni 6 letnich. W konkursie Grand Prix triumfował na Inferno  Finał Średniej Rundy wygrał na Maestro Dive Z a finał dla 6 latków na Quitoki . Gratulacje !!

Końcowe wyniki ZO w Jarosław Skrzyczyński przebojem w Jakubowicach Jakubowicach

 


Mściwoj Kiecoń w 5* Grand Prix w Falsterbo

14/07/14 g.08.00

Video z 5* Grand Prix z Falsterbo z przejazdem Mściwoja Kieconia na Urbane. Reprezentant Polski ukończył ten trudny konkurs z dwoma błędami.

 

Video / wyniki

 

 


Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz w dobrej formie na międzynarodowej arenie

11/07/14 g.10.50

Z powodzeniem rozpoczęli swoje starty na międzynarodowej arenie Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz. Dziś do nich dołączą Maksymilian Wechta i Jakub Lis. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników.

 

 


Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX OOM

10/07/14 g.18.00

Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Letnich Strzegom 9-10.07.14

WYNIKI KOŃCOWE

Klasyfikacje klubów i województw, galeria zdjęć.

 


Kaczyna Gold Cup 2014

Fundacja Kaczyna w dniu 19 lipca 2014 organizuje turniej KACZYNA GOLD CUP z pulą nagród 7700 zł oraz nagrodami rzeczowymi ( m.in. derka masująca HHP warta 12.000 zł )

Nie przegapcie !!

Organizator przyjmuje tylko 160 koni - zgłoszenia do 15.07. Propozycje

 

 

 


Gałkowo Masters 2014 - lista zawodników i koni

09/07/14 g.12.30

W dniach 11-13 lipca w Gałkowie po raz kolejny odbędzie się  jedna z najbardziej elektryzujących imprez w Polsce Gałkowo Masters organizowana przez Karolinę Ferenstain Kraśko. Nie przegapcie !

Program, lista zgłoszonych zawodników i koni

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21