W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 w dobrej formie w Lanaken 02/04/18

 

Michał Kaźmierczak bez błędów na przeszkodach jeździł na siwym Que Pasa w Lanaken.  W konkursie Grand Prix był 12-sty. 

02/04/18 

 


Wielkanocne wyniki reprezentantów Polski w konkursach Grand Prix 01/04/18

 

CSI3 GP Arezzo LR 150cm 

17m - Krzysztof Ludwiczak Zoweja 0/4 

26m - Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni 4 pkt 71,4s

30m - Andrzej Opłatek El Camp  4pkt 72,95s

 

CSI3  GP Bonheiden  LR 150cm

12m. Jan Bobik Chacco Amicor 1 pkt 

 

CSI2 GP Bonheiden LR 145cm 

25m Jan Bobik Catamara'n  5 pkt

27m Ewa Dyżewska Eazy Boy  7 pkt 

 

CSI2 GP Cagnes Sur Mer LR 145cm 

40m  Maksymilian Wechta  La Calidad 9pkt 

 

CSI2 GP Kronenberg LR 145cm 

23m   Adam Grzegorzewski   Zazou Szumawa 4 pkt

 


Polska juniorka Dalia Lehmann najlepsza w Kronenberg 31/01/18

 

WYNIKI  31/03/18

Juniorka Dalia Lehmann wygrała w Kronengerg konkurs 120cm na Silver Star


Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Wojciech Wojcianiec i Andrzej Opłatek ex aequo 7 miejsce w Arezzo 29/03/18

WYNIKI KONKURSU  29/03/18 

Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni i Andrzej Opłatek na El Campie zajeli ex aequo 7 miejsce konkursie 145cm w Arezzo. 


Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21