Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Mateusz Tyszko najlepszy w Grand Prix CSN w Michałowicach 27/06/21
Grand Prix KJK Szary 27/06/21
1m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 0/0 35,97s
2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel 0/0 36.36s
3m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary 0/0 38,80s
ZO DiM Bogusławice 25-27/06/21
Nel Skotarczak fot. Alicja Węgrzyn
Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 27/06/21
Gr Ao Maria Wierucka SANTA Rio Grande Krosinko
Gr A1 Maja Nagła WALNUT SAMSON Stajnia Adamus
Gr A2 Julia Peszek LUNA SKJ Beckersport
Gr C Martyna Piłem Perka NANCY PONYSPORT KS Jumping Events
Gr D bis Karolina Wernerowicz MISSISIPI Akademia Kucania
Finał MŁ i JM Karolina Wernerowicz CARAJON Akademia Kucania
GP DE Michał Dubiniak SPARKLING DARK NIGHT JKS Jaroszówka
GP Dzieci Nel Skotarczak CASCH M E KJ Podkowa Gruszczyn
Finał J MJ Roksana Nawrocka PANNY LANE BPK
CSIO5 Sopot 17-20 czerwca 2021
Reprezentacja Polski CSIO5 Sopot 2021 - Wojciech Wojcianiec - Michał Kaźmierczak - Jan Vinckier - Jarosław Skrzyczyński - Andrzej Opłatek fot. Monskoo CSIO Sopot
CSIO5 Sopot 17-20.06.21 ZGŁOSZENIA
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Niedziela 20/06/21
LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland
1m. Niemcy 2m. Beliga 3m. Irlandia 9m Polska
Arco 150cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO
Sobota 19/06/21
LOTTO 160cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO
Energa Grupa Orlen 150cm 7m. Andrzej Opłatek DIAROUBET
Biotaniqe 145cm 5m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
Piątek 18/06/21
LONGINES GRAND PRIX 23m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE
Porsche Centrum Sopot 140cm 7m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28
Czwartek 17/06/21
Neptun Gdańsk 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO
Hipodrom Sopot 145cm 7m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
Nagoda Prezydenta Sopotu 140cm 4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S
Marek Lewicki wygrywa Grand Prix Olszy 20/06/21
Marek Lewicki - fot. Paula Bartkowiak
Podium Grand Prix ZO GRAND PRIX Polskich Producentów Żywności Olsza 20/06/21
1m. Marek Lewicki LA PEZI Czhary Pogorzelica 0/0 34,90s
2m. Dawid Skiba LA VULKANO L KJ Agro Handel 0/0 35,39s
3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 Stajnia Small Cherry 0/0 36,64s
Ranking Turnieju Polskich Producentów Żywności 2021 1m. Szymon Tęcza
ZO DiM Kołobrzeg Stajnia Michalski 18-20 czerwca 2021
Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM 20/06/21
Gr A0 - 1m. Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378 JKS Remi
Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn
Gr A2 - 1m. Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - 1m. Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST KS Forest Pony Club
Gr Dbis - 1m. Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin
GP D/E - 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21 JKS Barłomino
Finał JM Mł - 1m. Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z JUKS Abakus Kaczyna
GP Dzieci - 1m. Zofia Gendera DIANDRO RED WINE KJ Podkowa Gruszczyn
Finał JUN / MŁ - 1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn
Mikołaj Barański wygrywa dwa konkursy CSIYH w San Giovanni 20/06/21
Reprezentant Polski Mikołaj Barański na 7 l wł. JUGGLE BARAKA /Etoulon VDL x Concorde/ wygrał dwa konkursy rundy CSIYH we włoskim San Giovanni - finał dn. 20.06.21 i konkurs otwarcia w dn.18.06.21.
CSIO Sopot Young Stars 17-20/06/21
Sopot A1 fancy dress 1m Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata
CSI-W CSIJ CSIYH CSIU25 Olomouc 16-20/06/2021
Mateusz Tyszko i Casina 20 fot. CSI Olomouc
Reprezentacja Polski :
Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Mateusz Tyszko, Łukasz Koza, Paulina Koza, Antoni Strzałkowski, Malwina Urbanska, Monika Grundkowska, Julia Jaglarz, Kornelia Kurleto, Maria Branka- Borja, Julia Błaszczak, Jarosław Koziarowski, Sebastian Bialczak, Agnieszka Cecuga, Jagoda Data, Masza Galocz, Maciej Handzlik, Zuzanna Jarocka, Malgorzata Koszucka, Klara Kozioł, Wiktor Larkowski, Łukasz Matla, Grzegorz Nowak, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek,
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
Niedziela 20/06/21
Grand Prix World Cup 160cm 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO
GP U25 145cm 12m Adam Grzegorzewski STAKATA
Finał 140cm 7m. Grzegorz Nowak LARCASS CR
Finał 130cm 13m. Zuzanna Prymek DYLLANO
Sobota 19/06/21
LR 145cm 3m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO
CSIJ Grand Prix 2m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE
Finał 115cm 11m. Jagoda Data CHENET
Finał CSIYH 7l 11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P
Finał CSIYH 6l 1m. Malwina Urbańska CACHMER WYWIAD
Piątek 18/06/21
CSI 135cm 1m. Mateusz Tyszko CASINA 20 WYWIAD VIDEO
U25 140cm 17m. Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
CSIJ 135cm 4m. Maciej Handzlik BALISTO AC
CSI 125cm 7m. Małgorzata Koszucka FLEUR
CSI 110cm 1m. Jagoda Data CHENET WYWIAD VIDEO
Czwartek 17/06/21
CSI 140cm 4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSI 130cm 10m Mateusz Tyszko CASINA 20
CSIYH 6l 2m. Malwina Urbańska CACHMER
CSIYH 7l 11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P
U25 140cm 14m. Zuzanna Jarocka HI DIARADO
Środa 16/06/21
CSIJ 130cm 6m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
CSI 120cm 6m. Zuzanna Jarocka STIGMATICA
Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 10-13 czerwca 2021
Wspaniały sukces polskiej młodzieży! Kadra Juniorów - Aleksander Lewandowski - Iga Biegalska -Daria Pietrzak - Olga Skrobacz wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów.
CSIO3 Uggerhalne 10-13 czerwca 2021
Reprezentacja Polski :
Andrzej Opłatek DIAROUBET ODILE DU SOUFFLET STALANDO 2
Natalia Czernik DUKE G EVERDI FONTAINE BLUE CKV
Mściwoj Kiecoń IDEALISCA GIRALDO L CLEANY VD KATTEVENNEN Z
Przemysław Konopacki HOME-RUN VASCO
Najlepsze wyniki dla Polski w zawodach :
Niedziela 13/06/21
Grand Prix LR 150cm 27m Przemysław Konopacki VASCO
Finał MR LR 150cm 8m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
Sobota 12/06/21
140cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN
150cm 5m. Natalia Czernik EVERDI
Piątek 11/06/21
Puchar Narodów - Polska 11 miejsce
Natalia Czernik DUKE G (8) / 6 VIDEO I nawrót
Mściwoj Kiecoń IDEALISCA 4 / (12) VIDEO I nawrót
Przemysław Konopacki VASCO 8 / 9 VIDEO I nawrót
Andrzej Opłatek STALANDO 2 0 / 4 VIDEO I nawrót
140cm - 7m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO
Czwartek 10/06/21
145cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN VIDEO
135cm 2m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z VIDEO
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |