W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Końcowy ranking FEI 2020

Ranking FEI na koniec 2020 roku

 

1m. GUERDAT, Steve SUI   3627 pkt 

2m. FUCHS, Martin SUI   3373 pkt 

3m. DEUSSER, Daniel GER   3362 pkt

129m WOJCIANIEC, Wojciech POL 1430 pkt

150m OPLATEK, Andrzej POL 1350 pkt 

Polacy w Rankingu FEI na koniec 2020 roku 


Pogrzeb Izabeliny Grochowiny - 09 stycznia 2021 g.12.30 - Koścół p.w. Trójcy Świętej w Iwanowicach [*]


R I P Izabela Grochowina 10/07/1997 - 01/01/2021


Cavaliada Poznań 11-21 lutego 2021


Ostatni krajowy konkurs Grand Prix w 2020 roku w Lesznie wygrywa Artem Abaimov 20/12/20

Podium ostatniego w 2020 roku krajowego konkursu w Lesznie fot Paula Bartkowiak 

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 20/12/20

1m. Artem Abaimov  RUS ULA BAJOU-K   0/0 33,56s

2m. Dajana Pawlicka CAPPUCCINO  0/0 34,87s

3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139  0/0  38,50s 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Najlepsze wyniki na zagranicznych arenach Gorla Minore - Lier - Riyadh 18-20 XII 2020

 

W ostatnim tygodniu startów w 2020 roku, reprezentanci Polski rywalizowali w zawodach w Gorla Minore we Włoszech, w Leo w Belgii oraz w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. 

 
CSI2 Gorla MInore ITA Andrzej Opłatek 
CSI2 Lier BEL Monika Dulczewska, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Przemysław Konopacki,  Paula Adamiec
CSI1 Riyadh KSA  Krystian Zupa
 
Najlepsze wyniki :
 
Gorla Minore - 1m Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   135cm  VIDEO
Lier - 5m Przemysław Konopacki DUKE Grand Prix 145  VIDEO 
Lier - 5m Monika Dulczewska BASQUIAT DU LOZON  140cm  VIDEO 
Riyadh - 5m Krystian Zupa VELVET  125cm

CSI2 CSI1 CSIYH Sopot 16-20 XII 2020

 

WYNIKI ZAWODÓW

RELACJA LIVESTREAM 

ZGŁOSZENIA 

Zamówienia zdjęć :  Aleksandra Ziętak Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 20/12/20

Grand Prix LR 145 1m Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR    VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA   VIDEO

CSI2 125cm 1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO

 

sobota 19/12/20

CSI2 140cm  1m. Grzegorz Kubiak  SZULER

CSI2 130cm  1m. Eliza Zawadzka  DIOR V

CSI1 115cm  1m. Marta Konarska  LILI MARLENE   

CSI1 110cm  1m. Agnieszka Olszewska  SENATOR

 

piątek 18/12/20

CSI2 130cm  1m, Marek Lewicki ITOULON B i Hubert Kierznowski INNOCENCE

​CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT VIDEO 

CSI1 110cm - 1m. Filip SkrzyczyńskWODKA POLKA VIDEO  debiut CSI

Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

 

czwartek 17/12/20

CSI2 140cm - 1m. Jacek Zagor  ARONN DU TALUS   VIDEO

CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT  VIDEO

CSIYH - 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA VIDEO

CSI1 115cm - 1m. Marta Konarska  LILI MARLENE  VIDEO

 

środa 16/12/20

CSIYH - 1m. Matylda Malepszy  CORD-M  VIDEO 

CSI1 115cm - 1m. Julia Błaszczak LIGHTNING 100

CSI1 110cm - 1m. Eryka Mikołajczyk ASSADUR  VIDEO


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix zawodów CSI2 Gorla Minore ! 13/12/20

 

Andrzej Opłatek sukcesem w Grand Prix LR 145 zawodów CSI2 we włoskim Gorla Minore potwierdził swoją bardzo dobrą formę - zajmując na Stakkatanie trzecie miejsce w konkursie. W pierwszym niedzielnym finale CSIYH zawodów w Gorla Minore reprezentant Polski na bardzo obiecującym młodym koniu Nordsturm 15 wywalczył drugi miejsce. Podczas turnieju był także szósty i dziewiąty w konkursach 135  na Costacalvo.  

WYNIKI GRAND PRIX  Stakkatan  3m     VIDEO

WYNIKI Finał CSIYH Nordstrum 15 - 2m. VIDEO

WYNIKI CSI2 135    Costacalvo - 6m   VIDEO 

WYNIKI CSI2 135  Costacalvo - 9m 

WYNIKI CSIYH Nordstrum 15 - 5m 

WYNIKI CSIYH Ishan B - 7 m


Magda Kamińska najlepsza w Grand Prix Leszna 13/12/2020

Magda Kamińska i Brendy - najlepsza para konkursu GP fot. Paula Bartkowiak

 

Grand Prix Leszna 13/12/20

1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice  0/0 37,99s   VIDEO

2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KS Verso La Natura 0/0 38,39s

3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta 0/0 39,49s 

WYNIKI ZAWODÓW    

 


HZO DIM Sopot 11-13 XII 2020

 

Niedzielne finały HZO DiM w Sopocie w większości pod dyktando gospodarzy : 

Gr A0 - Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Gr A1 - Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszcyzn VIDEO 

Gr A2 - Zofia Pakur SKJ Sopot VIDEO

Gr C - Klaudia Zajkowska SKJ Hawanka VIDEO 

Gr D bis - Paulina Pellowska JKS Barłomino VIDEO 

Grand Prix D E - Maggie Misztal SKJ Sopot VIDEO

Grand Prix Dzieci - Wiktoria Ryciak SKJ Sopot VIDEO 

Finał Dzieci II - Patrycja Matyjasik Legia Kozielska VIDEO

​Finał JUN - Joanna Tejchman Konarzewska SKJ Sopot VIDEO 

WYNIKI ZAWODÓW


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21