W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Beata Szuber wygrywa Grand Prix w Lesznie 10/03/19

10/03/19 

 


CAVALIADA WARSZAWA 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

10/03/19 

 

Niedziela 10 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

Grand Prix LR 155cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI

Ranking Cavaliada Tour 2018/19

Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 2018/19 

Finał CSI1 130cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS  video

Finał Cavaliada Future MINI 1m. Jolanta Kóska KJ Agro Handel video

Finał Cavaliada Future MIDI  1m. Marcelina Jackowiak KJ Gronówka video 

Ranking końcowy Cavaliada Future 2018/19

Sztafeta  1 miejsce Aleksandra Kierznowska, Michalina Dańczak, Antoni Śliwiński 

 

 

Sobota 09 marca 2019

Krzysztof Ludwiczak fot Ewa Imielska Hebda

 

Speed & Music LR 145   1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE  video

Finał 140cm CSI3  1m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE  video 

CSI1 125cm 1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M  video 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

Cavaliada Future MIDI 1m. Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET  KJ Gronówka video

 

Piątek 08 marca 2019 

Jarosław Skrzyczyński fot Ewa Imielska Hebda 

 

LR 150cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA   video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour 

Ranking Liga Europy Centralnej PŚ 

CSI3 140cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   video 

Venus vs Mars 1m. Mściwoj Kiecoń POL ODESSA PROFI  wywiad

Ranking Venus vs Mars - Finał 1 miejsce Mściwoj Kiecoń 

 

Czwartek 07 marca 2019 

Wojciech Wojcianiec  fot Magda Pocztowska 

 

CSI3-W 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI  wywiad

CSI3-W 140cm  1m. Adam Grzegorzewski POL OKARINO  video 

CSI1 125cm  1m. Hubert Kierznowski POL AMERIQUE LANDAIS video 

Potęga Skoku  1m. Jan Bobik POL SANTISA  wywiad


Cavaliada Warszawa 2019 - zgłoszenia, rankingi, wyniki


HZO DiM Wolica 1-3 marca 2019

Najlepsi w niedzielnych finałach : 

Gr A1 - Bernika Biela GARBONOS CH Jaszkowo 

Gr A2 - Lena Janiszewska ANRI MARIELLA  R&S Stables

Gr C - Ewa Machniewicz EQUEENPPASSION LAVITA R&S Stables

Gr Dbis - Pola Graszka NEPTUN KJ Wolica 

Finał Dzieci II - Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ Olmet Ostsped Ostrów WLKP

Finał Juniorów/MJ - Patryk Mordaka CHIANTOS KJ Infernal Team 

03/03/19 

 


HZO Leszno 1-3 marca 2019 - Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix 03/03/19

video - Michalina Szmytka i Caxais  2 miejsce Grand Prix

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

2m. Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL  TKJ Garbówek 

3m. Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce

03/03/19

 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

 

niedziela 03 marca 2019 

Grand Prix LR 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  video  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - lider Jarosław Skrzyczyński 

Finał CSI2 125cm   1m. Rafał Krajewski POL CARMEN P

Cavaliada Future Mini   1m. Barbara Piontek CYKOR   RIO GRANDE Krosinko video

Cavaliada Future Midi   1m. Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA  KJ Wiktorowo video

Ranking Cavaliada Future 2018/19  liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik

 

sobota 02 marca 2019

 

Ola Kierznowska i Dior V  fot Magda Pocztowska 

 

Speed & Music  1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V  wywiad 

CSI2 135cm - 3m Jarosław Skrzyczńyski POL AKKOL   video 

CSI2 120cm - 2m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  

Cavaliada Future MINI 1m. Martyna Ufnal RAMIRO KJ Hippica Polonia 

Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik TETI Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska, Martyna Ufnal, Zofia Ćwik 

Ranking Cavaliada Future - liderki Martyna Ufnal i Zofia Ćwik 

 

piątek 01 marca 2019

Jarosław Skrzyczyński   fot. Magda Pocztowska

 

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński  POL CHACCLANA   video rozgrywka  wywiad

Ranking Cavaliada Tour  - Lider Krzysztof Ludwiczak POL

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL  -  video 

Venus vs Mars  - 1m. Aleksandra Kierznowska POL VALENCIA

Ranking Cavaliada Venus vs Mars - Liderzy Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Mściwoj Kiecoń 

 

Dawid Skiba fot. Magda Pocztowska 

czwartek 28.02.19 

CSI2 140cm -  4m  Dawid Skiba POL  SECRET WEAPON L - na zdjęciu  

CSI2 130cm - 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L   video 

CSI2 120cm - 1m. Dominik Słodczyk POL APERITIF  video 

Potęga Skoku - 1m.  Jakub Krzyżosiak POL DIRESTRAIT  wywiad 


CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.19

ZGŁOSZENIA CSI                  ZGŁOSZENIA CAVALIADA FUTURE

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVEstream 

 

Relacja TV - TVP Sport 

piątek 01.03. 21:30 Venus vs. Mars, konkurs równoległy (120 cm)

niedziela 03.03. 16:00 CSI2* GRAND PRIX Krakowa z rozgrywką, (145cm)

 

zamówienia zdjeć : Magda Pocztowska Photography  Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Poczernin 22-24 lutego 2019

Matylda Szrajer fot. Magda Pocztowska

Niedzielne finałowe konkursy HZO DiM w Poczerninie wygrały: Matylda Szrajer, Antonina Kopacz, Julia Bednarczyk, Olga Styła, Zuzanna Werlich, Wiktoria Jannasz, Wiktoria Leszek Karwańska

24/02/19

 


Marcin Wesoły wygrywa Grand Prix Leszna 24/02/19

Marcin Wesoły zwyciężył w Grand Prix Leszna na 11 letniej klaczy polskiej hodowli FAUNA KG będącej własnością Karola Komina.  fot Paula Bartkowiak  

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI TURNIEJU 

 


7 etap HPP w Michałowicach

Adam Grzegorzewski i Ażur - najlepsza para konkursu Grand Prix w Michałowicach

 

Grand Prix  1m. Adam Grzegorzewski AŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

Finał MJ 1m.  Agata Skrzypiec BERLINA KJK Szary Michałowice 

Finał Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem 

Finał Juniorów  1m.  Aleksander Lewandowski  GENTLY VAN DE DENNENHOEVE  KJ Arpav

Finał OPEN 1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z  JUKS Mieczewo

 

WYNKI ZAWODÓW 

 

RANKING HPP po 7 etapach 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21