W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w rankingu FEI na koniec 2019 roku

 

Ranking FEI na koniec 2019 roku  
1m. Martin Fuchs SUI 3483 pkt 
2m. Steve Guerdat SUI 3377 pkt 
3m. Daniel Deusser GER 3057 pkt 
123m Wojciech Wojcianiec POL 1285 pkt 
147m Andrzej Opłatek POL 1180 pkt 
 

Amelia Mościcka trzy razy na podium w Abu Dhabi 04/01/20

WYNIKI CSIJ Final  04/01/20  3 miejsce Cinnamon   VIDEO 

WYNIKI CSIY Final  03/01/20  3 miejsce Contendrix 

WYNIKI CSIY   02/01/20  3 miejsce Contendrix  VIDEO 

Polska juniorka Amelia Mościcka z powodzeniem rozpoczęła sezon 2020. W zawodach CSIY / CSIJ w Abu Dhabi trzykrotnie była trzecia. 


Andrzej Opłatek nie zwalnia tempa !! Piąty i szósty w zawodach CSI4 Liverpool w konkursach 150 LR 30/12/19

 

 

 

WYNIKI LR 150cm  Conthinder  5 miejsce 30/12/19 

WYNIKI LR 150cm /  Stakkatan - 6 miejsce  29/12/19

Andrzej Opłatek piaty na Conthinder i szósty na Stakkatan w konkursach LR 150cm w Liverpoolu.   


HZO DiM Hipodrom Sopot 13-15 XII 2019

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów : 


A1 - Paulina Pellowska Stajnia Barłomino
A2 - Marcelina Jackowiak Stajnia Gronówka
C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa 
Dbis - Antoni Śliwiński Podkowa Gruszczyn 
Dzieci II - Natalia Potrzebowska Kj Koko Brzeźniki 
GP Dzieci - Iga Biegalska SKJ Sopot - na zdjęciu 
Jun - Kornelia Smura BPK

15/12/19  fot. Aleksandra Ziętak / Hipodrom Sopot    WYNIKI ZAWODÓW


Leszno. Łukasz Wasilewski wygrywa ostatni w 2019 roku konkurs Grand Prix 15/12/19

 

Łukasz Wasilewski na HELLUM H&H / Charisma x Numero Uno / wygrał ostatni w 2019 konkurs Grand Prix !
2m. Msciwoj Kiecon / DIGISPORT CODEINA 
3m. Daria Kobiernik / WINCHESTER 
Gratulacje !!! fot. Paula Bartkowiak Fotografia
15/12/19
 

Mściwoj Kiecoń wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 08/12/19

 

Memoriał Jacka Wierzchowieckiego wygrywa w Lesznie Msciwoj Kiecon na L.B Akkita 
2m. Maksymilian Wechta / Chepettano   
3m. Agata Dahlke / Eulve !! Gratulacje !!  

Fot Paula Bartkowiak 

 


Wiktoria Bedyńska z powodzeniem Aachen Yoyngsters - piata w finale ! 08/12/19

 

Wiktoria Bedyńska na Lacoste z powodzeniem pojechała w Aachen rundę juniorską turnieju Aachen Youngstars, tym samym zakończyła starty w kategorii juniorów. 

 

Ranking Aachen Youngstars - juniorzy - 3 miejsce

FINAL -  5 miejsce 

II kwalifikacja - 5 miejsce 

I kwalifikacja - 2 miejsce 


Andrzej Opłatek wygrywa światowy finał EY CUP U 25 w Salzburgu !

 

Andrzej Opłatek na Conthinder wygrał w Salzburgu światowy finał EYCUP European Youngster Cup Jumping !

 

WYNIKI FINAŁ LR 155cm - 1 miejsce 

WYNIKI 145cm - 6 miejsce 

WYNIKI 140cm - 4 miejsce 

 


Amadeus Horse Indoors Salzburg CSI4 CSI2 CSIU25 CSIJ CSICh 05-08.12.19

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan - 1 miejsce w Championat Von Salzburg 07/12/19

 

Reprezentacja Polski : 

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE   NACCORD MELLONI

Andrzej Opłatek  STAKKATAN    STALANDO 2      CONTHINDER

Aleksandra Kierznowska  DENVER Z   BADORETTE

Laura Kłapińska  CAPTAIN  ZAZOU SZUMAWA

Olga Skrobacz QUINCY

Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO  LA PAZ

 

WYNIKI ZAWODÓW 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 08/12/19 

Grand Prix CSI2  13m. Andrzej Opłatek STALANDO 2

Grand Prix CSICh  2m. Anna Dziuba LA PAZ  VIDEO

 

sobota 07/12/19

Championat Von Salzburg LR 155cm   1m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO 

World FInal EY Cup 2019 1m. Andrzej Opłatek CONTHINDER   VIDEO

Grand Prix CSIJ 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO 

CSIJ 130cm Small Final 1m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA  VIDEO 

 

 

piątek 06/12/19 

Salzburg Masters LR 150cm 6m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO

CSIU25145cm 6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO 

CSIJ 135cm  6m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA VIDEO

 

czwartek 05/12/19

CSIU25 140cm  4m. Andrzej Opłatek CONTHINDER

CSIJ 130cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO

CSICh 120cm  4m. Anna Dziuba  LA PAZ   


Natalia Głowacz i Luna Kawalonek liderkami rankingu Cavaliada Future Tour 2019/20 po I zawodach w Poznaniu 01/12/19

fot Magda Pocztowska 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21