W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Klaudia Siarkiewicz w Wr Neustadt

30/07/13

Klaudia Siarkiewicz wystartuje w turnieju CSIU25 w austriackim Wr. Neustadt w dniach 30.07-04.08.br. Powodzenia !!!

 

WYNIKI / LISTY tu

 

 

 

 

 


Sławomir Uchwat zastapi Łukasza Kozę w Bratysławie

Nastąpiła zmiana w składzie polskiej ekipy, która wystąpi w Bratysławie w zawodach CSIO3-W NCDv2. Zamiast Łukasza Kozy pojedzie Sławomir Uchwat.

Powodzenia!!

 

 


Mistrzostwa Polski Drzonków 2013

29/07/13

Zapraszamy do zapoznania się z programem, tegorocznych MP Seniorów / MJ / Juniorów oraz Pucharem Polski Dzieci. Impreza odbędzię się w dniach 8-11 sierpnia b.r. na terenie ośrodka ZKS w Drzonkowie.  Nie może Was nie być !!

Zapraszamy !!

 

 

 


Ranking Pucharu Świata LEC

29/07/13 g.19.00

 

Aktualny ranking po 4 konkursach kwalifikacyjnych do Pucharu Świata.

 

 

 


Dobra forma Łukasza Wasilewskiego w Zuidwolde

29/07/13 g.07.30

Łukasz Wasilewski na miesiąc przed Mistrzostwami Europy Seniorów w holenderskim Zuidwolde podczas dwu-tygodniowego turnieju prezentował dobrą formę, m.in. był drugi w jednym z konkursów DR na Wavantosie i raz drugi na Arakonie w konkursie MR.

VIDEO z Zuidwolde

 

 

 

 


ME Pony 2013 Polacy poza Finałem

28/07/13 g.19.00

Końcowe wyniki drużynowe i indywidualne ME Pony 2013.

 

 


Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Polacy za granicą 25-28 lipca

25/07/13 g.09.00

Reprezentacja Polski w tym tygodniu w Rostocku, Dinard, Arezzo, Zuidwole.

Trzymamy kciuki ! Powodzenia!!

Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisjo live.

Podręczne linki

 

 

 

 


ME Pony Arezzo - ceremonia otwarcia video

Ceremonia otwarcia - video

ME Pony Arezzo 23 lipca 2013

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21