W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Adam Nicpoń najlepszy w Grand Prix Dąbrówki Małej 25/10/20

Adam Nicpoń - rozgrywka Grand Prix 

 

 

Grand Prix HZO w Dąbrówce  Małej 25/10/20 

1m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0 / 0 35,96s

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek  0 / 0 35,99s

3m. Jacek Zagor ARONN DU TALUS LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 / 4 


Dajana Pawlicka wygrywa Grand Prix HZO w Lesznie 25/10/20

Dajana Pawlicka - rozgrywka Grand Prix 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 25/10/20

1m. Dajana Pawlicka CAIERO KJ Agro Handel 0/0 38,19s 

2m. Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice 0/0 39,62s

3m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 0/0 42,50s 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek zdobywa kolejne punkty do światowego rankingu! Piąty w Chevenez w konkursie LR 145 !! 23/10/20

Andrzej Opłatek i Stalando 2 - piąta para konkursu LR 145 podczas CSI2 Chevenez !

 

WYNIKI KONKURSU    23/10/20

WYNIKI ZAWODOW 


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 22-25 X 2020

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Michałowicach !!! Reprezentant Polski wygrał oba konkursy Grand Prix i piątkowy konkurs LR 145. fot. Przemysław Antosz Photography

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach: 

niedziela 25/10/2020

Grand Prix CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  JERICO   VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm   1m. Jarosław SkrzyczyńskBARCELONA

CSI1 125cm    1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

CSIYH 6/7 Final  6m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO

 

sobota 24/10/2020

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Wypchło GIRL RV

CSI1 130cm   1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL

CSI1 120cm   3m Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

CSI1 115cm   1m. Daria Kobiernik COLETTE

YH 6/7 yr  9m. Jarosław Koziarowski  IXELLE DE FREMIS

YH 5 yr Final  2m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

 

piątek 23/10/2020

LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  JERICO  VIDEO

CSI2 140cm  1m. Maksymilian Wechta CELTIA II  VIDEO 

CSI1 110cm  1m. Eliza Zawadzka ESCALONA

CSIYH 6/7 yr  7m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

CSIYH 5yr  3m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

 

czwartek 22/10/2020

CSI2 140cm    1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO

CSI2 135cm    2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY VIDEO

CSI1 130cm    1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL VIDEO

CSI1 120cm    1m. Hubert Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA

CSI1 110cm    1m. Izabela Vinckier  SALVE   VIDEO

CSIYH 5 yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix w Lesznie 18/10/20

Grand Prix Leszna 18/10/20

1m. Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina Kaczenice 

2m. Hubert Polowczyk ALO-VARO P KS Cortina Kaczenice 

3m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Kalendarz centralny PZJ - planowane zawody w Polsce w skokach przez przeszkody w 2021 roku

16/10/20 

 


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 15-18 X 2020

  

 

Mściwoj Kiecoń i Baccord - zwycięzcy konkursy Grand Prix CSI2   Przemysław Antosz Photography

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach

 

niedziela 18.10.2020

Grand Prix CSI2 LR 145  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD VIDEO 

Grand Prix CSI1 135  1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY VIDEO

CSI1 125cm   2m. Katarzyna Romanko  SHAMANKA  VIDEO

CSIYH 6/7 Final   14m Maximilian Parkitny CAVALIM Z

 

sobota 17.10.2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI1 130cm   1m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL  VIDEO

CSI1 120cm  2m. Matylda Malepszy DANTOS HBC

CSI1 115cm  1m. Maja Likus OLIMPIA VIDEO

CSIYH 6/7 yr  2m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSIYH 5 yr Final   5m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

 

piątek 16.10.2020

LR 145cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE

CSI2 140cm  3m. Krzysztof Ludwiczak  NIKO

CSI1 110cm  2m. Izabela Vinckier SALVE   VIDEO 

CSIYH 6/7 yr  5m. Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS

CSIYH 5 yr    1m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO 

 

czwartek 15.10.2020

CSI2 140cm   1m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 135cm   5m. Szymon Najdzionek FADINA PP

CSI1 130cm  2m. Małgorzata Koszucka BLACK & WHITE 3

CSI1 120cm  2m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL    VIDEO

CSI1 110cm  1m. Marcelina Lech BROWNIE   VIDEO

CSIYH  5yr  2m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO

 


Sebastian Bąk wygrywa Grand Prix Leszna 11/10/20

Sebastian Bąk i Portos - przejazd podstawowy GP
 

WYNIKI GRAND PRIX  

1m. Sebastian Bąk PORTOS R & S Stables  0/0 37,68 s

2m. Ewa Mazurowska CHANBETTE KJ Heaa Turek  0/0 42,92 s

3m. Krzysztof Mazur CICERO  KJ Legia Kozielska 0/0 46,82 s 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Bobrowy Staw III kwalifikacja Cavaliada Future 11/10/20

Nel Skotarczak i Pasjonata Parys - rozgrywka A1 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A0  1m. Stanisław Woźniak JARY ŁKJ

Gr A1  1m. Nel Skotarczak PASJONATA PARYS KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2  1m. Zuzanna Przybylska CINAMON JUKS Abakus Kaczyna

Gr C  1m. Jagna Grabowska PASJA KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Gr D bis   1m. Jagoda Kierznowska CORBINIAN KJ Sokół Damaslawe 

Grand Prix D E  1m. Amelia Zubczyńska TOUAREG KJ Dworek Okuniew

Final Rundy Jun i Mł  1m. Hanna Miedziocha  LA SCALA BPK

Finał Dzieci II  1m. Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO Stajnia Podolszyn

 

WYNIKI ZAWODÓW        RANKING KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE


Polacy w rankingu FEI na koniec września 2020

 

RANKING nr 237 FEI  z 30/09/20 

 

1m. Steve Guerdat SUI 3627

132m.  Wojciech Wojcianiec POL 1345 

140m. Andrzej Opłatek POL 1315 

 

POLACY W RANKINGU na 30/09/20 

RANKING U25 - 13m Andrzej Opłatek 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21