W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Leszno CSI3*-W - Memorial of General Michał Gutowski 3-6 /11/17

   ZGŁOSZENIA  CSI3-W       ZGŁOSZRNIA CSI1

   Ranking Ligi Europy Centralnej PŚ 

   LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

   LIVEStream 

   zamówienia zdjęć foto@primel.pl     02/11/17 

 

NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI :

 

Poniedziałek 06 listopada 2017 

 

Grand Prix CSI3 160cm  1m. Marek Lewicki ABIGEJ

CSI3 130cm  Final    2m. Hubert Kierznowski LANOSO

CSI1  115cm  Final   1m. Dawid Skiba  SANTORINI L

CSI1  125cm Final   1m. Marek Lewicki PHILADELPHIA

 

Niedziela 05 listopada 2017 

 

CSI3 LR 145cm 4m. Michał Kaźmierczak QUE PASA 5

CSI3 130cm  5m. Mściwoj KiecońDIGISPORT SATISFACTION 

CSI1 125cm  1m. Matylda Kasner ARES 

CSI1 115 cm  1m. Dawid Skiba ATOMIUM L

 

Sobota 04 listopada 2017

 

CSI3 160cm World Cup  1m. Michał KaźmierczakSTAKORADO   VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / ANNCHEN 11

 

Piątek 03 listopada 2017 

CSI3 145cm LR   1m. Kamil GrzelczykWIBARO       VIDEO 

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CALEVO 2

CSI3 130cm  5m. Maria BaehrLA STRADA L

CSI1 115 cm  2m. Dawid SKibaATOMIUM L  

 

 


Adam Grzegorzewski trzeci w Wierden w 140 i z punktami LR w 145 02/11/17

 

Adam Grzegorzewski w Wierden w konkursie 140cm na Okarino był trzeci a w konkursie zaliczanym do LR 145 na Zazou Szumawa ukończył na 10 miejscu.   02/11/17 


Cassandra Orschel w top formie w Oliva Nova - ósma w LR 145cm 02/11/17

Czwartek 02/11/17 był bardzo udany dla Cassandry Orschel, Reprezentantka Polski zdobyła punkty do światowego rankingu, zajmując 8 miejsce w konkursie LR 145cm, W konkursie dla koni 5 - letnich była czwarta i szósta. 

 

 

 

fot. arch. Cassandra Orschel

 


Cassandra Orschel i Dacara E w top formie w Hiszpanii 01/11/17

WYNIKI   01/11/17


Grand Prix Wolicy dla Mieszka Dąbrowskiego 29/10/17

Mieszko Dąbrowski z KJ przy SK Mieczownica wygrał Grand Prix Wolicy na Efron. W Finałach HZO DiM triumfowali : Wiktoria Ryciak A1,Marta Konarska A2, Karolina Bar C,  Aleksandra Pliem-Perka Dzieci II, Zofia Budzyńska D/E 

WYNIKI TURNIEJU    29/10/17 

 


Grand Prix Leszna dla Jana Chrzanowskiego 29/10/17

Jan Chrzanowski z KJ Ślęża Wrocław na 10 letnim wł. CAVARELLI / Coupe De Coeur x Contender / wygrał Grand Prix XZO w Lesznie w dn. 29/10/17

WYNIKI TURNIEJU 

29/10/17


Cassandra Orschel najlepsza w Hiszpanii ! 25/10/17

 

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel wygrała konkurs dla konie 6 letnich na Dacare Z w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova. Gratulacje !

WYNIKI  25/10/17 

 


Kwalifikacje Cavaliada Future 2017/18 - aktualny ranking

Kwalifikacje Cavaliada Future 2017/18

Liderki : 

MINI - Julia Ganowska / Ranczo Kołata 

MIDI - Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn 

ranking    25/10/17 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21