W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek ponownie wygrywa w Gorla Minore 04/10/20

Andrzej Opłatek i Ishan B

 

Andrzej Opłatek ma za sobą najlepszy turniej w karierze! Przez trzy tygodnia zawodów we włoskim Gorla Minore wygrał dwa konkursy 150cm zaliczane do światowego ranking na Stakkatanie. cztery razy triumfował na Odile du Soufflet w konkursach 140cm, na Le Cordial był drugi w 145cm oraz wygrał dwa konkursy 130cm  na Ishan B. W Grand Prix U25 na Diaroubet był trzeci, w jednym z konkursów Grand Prix czwarty. 

Najlepsze wyniki ostatniego weekendu w Gorla Minore :

01/10/20 CSI2 130cm  2m. Ishan B VIDEO

02/10/20 CSI2 130cm  1m. Ishan B VIDEO

03/10/20 CSI2 145cm  2m. Le Cordial VIDEO

04/10/20 CSI2 130cm  1m. Ishan B 


Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików, Halowy Puchar Polski na Kucach i Małych Koniach Leszno 1-4 X 2020

Podium HPP A1  fot Paula Bartkowiak

 

Halowe Mistrzostwa Polski na Kucach 1m. Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików - 1m. Malgorzata Babczyńska JAGIENKA KJ Mustang Jaworzno 

HPP A1 - 1m. Tola Wawrzkiewicz HALNY SKJ Sopot 

HPP A0 - 1m. Martyna Grobelny FRIDA LKJ Ochaby 

HPP C - 1m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza Jędrzychowice 

HPP D bis  1m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata

HPP E  1m. Julia Biskup TEKILA-K KJ Liljówka Stęszewko

HPP Dzieci II  1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

 

 


Warsaw Jumping - Polska Scena Jeździecka - Służewiec 30.09-04.10.2020

 

 

ZWYCIĘZCY - najlepsze pary w zawodach : 

Niedziela 04.10.2020

Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE Fundacja Stajnia Ludwiczak 

Finał 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel

Joker 135cm  1m. Łukasz Wasilewski WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

 

Sobota 03.10.2020

TOP TEN  1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel

Final 125  1m. Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo

Finał YH 6 latki  1m. Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF KJ Agro Handel 

YH Finał 5 latki 1m. Malwina Urbańska CACHMER WKJ Warszawa 

 

Piątek 02.10.2020

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Adam Grzegorzewski ARONIA KJ Okoły 

130cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 

YH 6 latki  1m. Szymon Stasiak COLLINS S KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.

 

Czwartek 01.10.2020

Bariery  1m. Jarosław Skrzyczyński i Jakub Kubiak

140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel 

130cm  1m. Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

120cm  1m. Zofia Gintowt - Juchniewicz SKŁADNIA Stajnia Podolszyn

YH 5 latki  1m. Łukasz Brzóska DARK'ANN KJ Brzóska Sport Horses

 

Środa 30.09.2020

120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska ARIANA SKJ Sopot 

YH 6 latki  1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL JKS Melloni Horses 

YH 5 latki  1m. Matylda Malepszy CORD-M KJ Agro Handel 

 

PROGRAM / BILETY 

ZAWODNICY

WYNIKI 

RLEACJA 

 

 


Andrzej Opłatek błyszczy formą w kolejnym tygodniu zawodów w Gorla Minore 24-27 września 2020

 

Andrzej Opłatek podobnie jak w pierwszym tygodniu zawodów w Gorla Minore wygrywa również w kolejnym !  Na klaczy Odile du Soufflet dwukrotnie zwyciężył w konkursach 140cm, był czwarty na Stakkatanie w Grand Prix  i trzeci na Diaroubet w Grand Prix U25! Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka podczas zawodów w Gorla Minore poniżej : 

CSI2 LR 145 - 4 miejsce STAKKATAN VIDEO

CSIU25 LR Grand Prix  - 3 miejsce DIAROUBET  VIDEO Jump off

CSI2 140cm   -  1 miejsce  ODILE DU SOUFFLET  VIDEO  24/09/20

CSI2 140cm - 1 miejsce ODILE DU SOUFFLET  VIDEO  25/09/20

CSIU25  - 11 miejsce DIAROUBET VIDEO

CSIU25  -  15 miejsce  DIAROUBET

CSI2 135cm - 11 miejsce LE CORDIAL VIDEO

CSI2 130cm -  16 miejsce NORDSTURM 15

CSIYH  135cm - 14 miejsce ISHAN B

WYNIKI


Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej - I Memoriał im. Henryka Adamusa - Warnik 25-27 września 2020

 

Drużynowy Puchar Polski   1m. KJ Agro Handel Śrem 

PLJ 2020  Runda Brązowa  1m. Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 

PLJ 2020  Runda Srebrna  1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły  

PLJ 2020  Runda Złota   1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły 

Grand Prix -  I Memoriał im. Henryka Adamusa  1m. Jan Vinckier SK Kunowo 

WYNIKI      RELACJA    zamówienia zdjęć Photo Monskoo

 

 


FEI CSIO Youth Opglabbeek 24-27 września 2020

 

Reprezentacja Polski :

CSIOP - Nell Sówka 

CSIOCh - Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Zuzanna Prymek

CSIOJ - Laura Kłapińska, Juliana Suska, Olga Skrobacz, Maximilian Parkitny, Natalia Stefańska, 

zgłoszenia    program / wyniki   relacja video 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Puchar Narodów  CSIOJ  - 6 miejsce Polska 

Puchar Narodów  CSIOCh - 5 miejsce Polska 

Grand Prix CSIOJ - 4 miejsce Juliana Suska TOKAJER 8  VIDEO

Grand Prix CSIOCh - 12 miejsce Iga Biegalska DORAVELLA

Grand Prix CSIOP - 27 miejsce Nell Sówka BEN GUN

25/09/ CSIOJ 130cm - 2 miejsce Olga Skrobacz  ORIDA-M VIDEO

26/09/ CSIOJ 130cm - 2 miejsce Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA VIDEO

26/09/ CSIOCh 115cm - 3 miejsce Nell Sówka  BEN GUN VIDEO 

 


Andrzej Opłatek przebojem zawodów CSI3 Gorla Minore ! Reprezentant Polski wygrał cztery konkursy m.in. oba konkursy LR 150 zaliczane do światowego rankingu 20/09/20

Andrzej Opłatek zwycięzcą dwóch konkursów LR 150 w Gorla Minore ! fot. Equieffe 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał na Stakkatanie oba konkursy LR 150cm i był najlepszy w konkursie otwarcia 135cm i finale 140 na Odile du Soufflet.  

 

20/09/20  1 miejsce  konkurs CSI3 140cm    ODILE DU SOUFFLET VIDEO

19/09/20  1 miejsce  konkurs LR 150cm   STAKKATAN   VIDEO

18/09/20  1 miejsce  konkurs LR 150cm   STAKKATAN   VIDEO

18/09/20   6 miejsce  konkurs CSIYH   ISHAN B

17/09/20  1 miejsce  konkurs CSI3 135cm   ODILE DU SOUFFLET   VIDEO

17/09/20    7 miejsce  konkurs CSI3 145cm   DIAROUBET

17/09/20   11 miejsce  konkurs CSIYH   ISHAN B


Wiktoria Ryciak i Luna Kowalonek wygrywają Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lesznie 20/09/20

 

XXVI OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2020

 

Finał OOM 2020 D Konie   

1m. Wiktoria Ryciak  VERONA SKJ Sopot 4,34 pkt

2m. Anna Korzeniewska CAPRINI 3 Interhorse Dobra Nadzieja 6 pkt

3m. Weronika Kosińska LEDA  KJ Tradycja Siedlnica  6,67 pkt 

 

Finał OOM 2020 Kuce 

1m. Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 3,17 pkt

2m. Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 4,16 pkt 

3m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata  5,34 pkt

 

fot   Paula Bartkowiak Fotografia  

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 17-20 września 2020

PROGRAM / WYNIKI 

 

ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

relacja/ archiwum video 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE HODOWLI POLSKIEJ 

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. wałach DON VITO / Vitalis x  Dutch Capitol/ hodowca / wł. Dariusz Miskiewcz, zawodnik Łukasz Koza

 

Konie 6 letnie ur 2014  1m. klacz COHIBA L / Che Guevara L  x Albaran xx / hodowca Jan Ludwiczak zawodnik Dawid Skiba

 

Konie 5 letnie ur 2015  1m. walach GRBICZ - W /E-Star x Turbud Quirinus/ hodowca / wł. Marek Rosiak zawodnik Jacek Mierzwiński 

 

Konie 4 letnie ur 2016   1m. ogier ELDORADO /La Calidad x  Mylord Carthago SF/ hodowca / wł. Wechta Equestrian,    zawodnik Maksymilian Wechta 

 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE ZAPISANE DO ZAGRANICZNYCH HODOWLI

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. ogier HOL CASSIOPEIA / Casall x Corrado I/ hodowca Niemcy / wł. Wechta Equestrian,  zawodnik Maksymilian Wechta 

 

Konie 6 letnie ur 2014   1m. Klacz OLD STAKKATO LAZAR /Stakkato Gold x Cancoon/ hodowca Edmund Lazarewicz, zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

Konie 5 letnie ur 2015 1m. ogier KWPN KAREL  /Vigo d'Arsouilles x Voltaire/ hodowca Niemcy / właściciel Klaudia Siarkiewcz  zawodnik Marek Wacławik 

 

Konie 4 letnie ur 2016  1m. ogier OLD OK LAZAR / Malito de Reve SF x Berlin / 

hodowca / wł. Edmund Lazarewicz zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

 


Nina Milczarek i Julia Mostowska - Akademickimi Mistrzyniami Polski 20/09/ 20

 


Podium AMP PROFI 2020 

1m. Nina Milczarek  PICASSO Uniwersytet Łódzki 

2m. Hanna Jachimowicz AVALETTO UP w Poznaniu 

3m. Szymon Najdzionek  CHUPA CHUPS UJ w Krakowie 

 

Podium AMP Amator 2020

1m. Julia Mostowska GOTHICA G UJ w Krakowie 

2m. Karolina Kobylec  GARUS ŚUM w Katowicach 

3m. Natalia Stróżyńska STANISLAV STAR UP w Poznaniu 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21