W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO CSIYH Zduchovice 1-4 lipca 2021

 

Podium Grand Prix Dzieci - 1m. Amy Helfrich 2m. Nell Sówka, 3m. Patryk Skrzyczyński. 

 

Reprezentacja Polski :

Maria Brańka Borja, Aleksandra Kierznowska, Eryka Mikołajczyk, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Nell Sówka, Lena Gruca,  Michalina Łącka, Maximilian Parkitny, Agnieszka Olszewska.

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 04/07/21

Grand Prix CSIOCh 2m Nell Sówka JURANDA VIDEO

Grand Prix CSIOJ  6m Maria Brańka Bprja CAMILLA 139

Grand Prix CSIOY 5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

 

sobota 03/07/21

CSIOY 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO VIDEO 

CSIOJ 140cm 1m. Maximilian Parkitny FERRARI K  VIDEO

 

piątek 02/07/21

Puchar Narodów CSIOCh - Polska 4 miejsce /Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Eryka Mikołajczyk, Nell Sówka/ 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska 4 miejsce /Maximilian Parkitny, Maria Brańka Borja, Aleksandra Kierznowska/ 

 

czwartek 01/07/21

CSIOJ 135cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO 

CSIOCh 125cm. 1m Nell Sówka JURANDA   VIDEO

CSIOJ 135cm 3m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE

CSIOY 140cm 5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSIYH 1m. Agnieszka Olszewska JASON VDL  VIDEO


Aleksander Lewandowski wygrywa Grand Prix PLJ w Dabrówce Małej 27/06/21

Aleksander Lewandowski - rozgrywka GP

Grand Prix PLJ Dąbrówka Mała 27/06/21

1m. Aleksander Lewandowski CANWERO  KS Verso 0/0 43,25s

2m. Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 0/0  43,85s

3m. Adam Nicpoń COUNTER SKJ Barłomino 0/0  44,56s

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ  1m. Grzegorz Psiuk CINCINATTI Sobieski JT

Finał Rundy Brązowej PLJ  1m. Cezary Kalinowski RAF LIDER KJ Strzała

DPP - 1m. KJ Preria Wilkowice  

 

RANKINGI POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ 

Runda Złota - 1m. Kamil Grzelczyk KJ Agri 31 pkt 

Runda Srebrna - 1m. Natalia Palmowska / Leszek Nieużyła 30 pkt

Runda Brązowa - 1m. Ewa Maciaszczak KJ Infernal Team  52 pkt 

DPP - 1m. Śląski Związek Jeździecki  9pkt


Mateusz Tyszko najlepszy w Grand Prix CSN w Michałowicach 27/06/21

 

Grand Prix KJK Szary 27/06/21

1m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 0/0 35,97s

2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel 0/0  36.36s

3m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary 0/0  38,80s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Bogusławice 25-27/06/21

Nel Skotarczak fot. Alicja Węgrzyn

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 27/06/21

Gr Ao  Maria Wierucka SANTA  Rio Grande Krosinko

Gr A1  Maja Nagła  WALNUT SAMSON Stajnia Adamus 

Gr A2  Julia Peszek LUNA  SKJ Beckersport 

Gr C Martyna Piłem Perka  NANCY PONYSPORT KS Jumping Events 

Gr D bis Karolina Wernerowicz MISSISIPI Akademia Kucania

Finał MŁ i JM  Karolina Wernerowicz CARAJON Akademia Kucania

GP DE  Michał Dubiniak SPARKLING DARK NIGHT JKS Jaroszówka 

GP Dzieci Nel Skotarczak CASCH M E KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał J MJ Roksana Nawrocka PANNY LANE BPK 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


CSIO5 Sopot 17-20 czerwca 2021

Reprezentacja Polski CSIO5 Sopot 2021 - Wojciech Wojcianiec - Michał Kaźmierczak - Jan Vinckier - Jarosław Skrzyczyński - Andrzej Opłatek fot. Monskoo CSIO Sopot 

CSIO5 Sopot 17-20.06.21 ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 20/06/21

LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland 

1m. Niemcy  2m. Beliga  3m. Irlandia   9m Polska  

Arco 150cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

 

Sobota 19/06/21

LOTTO 160cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO

Energa Grupa Orlen 150cm 7m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

Biotaniqe 145cm 5m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Piątek 18/06/21

LONGINES GRAND PRIX 23m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE

Porsche Centrum Sopot 140cm  7m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28

 

Czwartek 17/06/21

Neptun Gdańsk 150cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

Hipodrom Sopot 145cm   7m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

Nagoda Prezydenta Sopotu 140cm   4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S

 

GALERIA Beata Wieczorkowska PN

GALERIA Grand Prix Beata Wieczorkowska 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix Olszy 20/06/21

Marek Lewicki - fot. Paula Bartkowiak

 

Podium Grand Prix ZO GRAND PRIX Polskich Producentów Żywności Olsza 20/06/21

1m. Marek Lewicki LA PEZI  Czhary Pogorzelica 0/0 34,90s

2m. Dawid Skiba LA VULKANO L  KJ Agro Handel  0/0 35,39s

3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  Stajnia Small Cherry  0/0 36,64s

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

ZO DiM Kołobrzeg Stajnia Michalski 18-20 czerwca 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM 20/06/21

Gr A0 - 1m. Hanna Sieracka  ANAPON PROXIMO 82378  JKS Remi 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Wiktoria Cwalina SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr C - 1m. Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST KS Forest Pony Club

​Gr Dbis - 1m. Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E - 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21  JKS Barłomino 

Finał JM Mł - 1m. Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z  JUKS Abakus Kaczyna 

GP Dzieci - 1m. Zofia Gendera DIANDRO RED WINE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN / MŁ - 1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mikołaj Barański wygrywa dwa konkursy CSIYH w San Giovanni 20/06/21

 

Reprezentant Polski Mikołaj Barański na 7 l wł. JUGGLE BARAKA /Etoulon VDL x Concorde/ wygrał dwa konkursy rundy CSIYH we włoskim San Giovanni - finał  dn. 20.06.21 i konkurs otwarcia w dn.18.06.21.  

WYNIKI TURNIEJU 


CSIO Sopot Young Stars 17-20/06/21

Zosia Kamińska i Michalina Łącka 
 
 
 
 
Zwycięzcy konkursów CSIO Sopot Young Stars 2021 
 
Niedziela 20/06/21
Finał C/D 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA Sokół Damasławek 
120 lecie Sopotu  1m. Julianna Wojtal  CASTALECCHIO SM   SKJ Sopot
 
Sobota 19/06/21
Finał Zespołowy  A1/A2  TEAM POMARANCZOWE PODKOWY 
 
Piątek 18/06/21
Finał zespołowy CD & INT Riders  1m. Olga Patecka & Maksymilian Wechta 
Sopot CD 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 
Sopot A1 fancy dress 1m Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 
Sopot A2 fancy dress 1m. Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 
 
Czwartek 17/06/21
Sopot A1 1m. Wiktoria Cwalina S-PIorun KJ Podkowa Gruszczyn 
Sopot A2 1m. Zofia Pakur ISDAAR SKJ Sopot 

CSI-W CSIJ CSIYH CSIU25 Olomouc 16-20/06/2021

Mateusz Tyszko i Casina 20 fot. CSI Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Mateusz Tyszko, Łukasz Koza, Paulina Koza, Antoni Strzałkowski, Malwina Urbanska, Monika Grundkowska, Julia Jaglarz, Kornelia Kurleto, Maria Branka- Borja, Julia Błaszczak, Jarosław Koziarowski, Sebastian Bialczak, Agnieszka Cecuga, Jagoda Data, Masza Galocz, Maciej Handzlik, Zuzanna Jarocka, Malgorzata Koszucka, Klara Kozioł, Wiktor Larkowski, Łukasz Matla, Grzegorz Nowak, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek,

WYNIKI TURNIEJU 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

Niedziela 20/06/21

Grand Prix World Cup 160cm  2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

GP U25 145cm  12m Adam Grzegorzewski STAKATA

Finał 140cm 7m. Grzegorz Nowak LARCASS CR

Finał 130cm 13m. Zuzanna Prymek DYLLANO

 

Sobota 19/06/21

LR 145cm 3m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO

CSIJ Grand Prix 2m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE

Finał 115cm 11m. Jagoda Data CHENET

Finał CSIYH 7l  11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

Finał CSIYH 6l  1m. Malwina Urbańska CACHMER WYWIAD

 

Piątek 18/06/21

CSI 135cm 1m. Mateusz Tyszko CASINA 20  WYWIAD  VIDEO

U25 140cm 17m. Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN

CSIJ 135cm 4m. Maciej Handzlik BALISTO AC

CSI 125cm 7m. Małgorzata Koszucka FLEUR

CSI 110cm 1m.  Jagoda Data CHENET WYWIAD  VIDEO 

 

Czwartek 17/06/21

CSI 140cm  4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI 130cm 10m Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 6l  2m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l 11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

U25 140cm 14m. Zuzanna Jarocka HI DIARADO

 

Środa 16/06/21

CSIJ 130cm 6m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65

CSI 120cm   6m. Zuzanna Jarocka STIGMATICA

CSIYH 6l  5m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l  2m. Małgorzata Koszucka JUVENTUS  


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21