W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVAliada Poznan 2016

  

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

 

 

NIEDZIELA  04/12/16

Grand Prix  10m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

CSI3 135cm Final 3m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 

CSI1 135cm Final 4m. Paulina Endraszka POL / Zemelus 

Cavaliada Future Mini  1m. Alicja Markiewicz / Denis

Cavaliada Future Midi  1m. Dominika Hendzel / Wiking PP

CSI3 140cm Last Chance 4m. Marcin Bętkowski POL / Savoy 51

 

 

SOBOTA  03/12/16

 

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chacclana

CSI3 135cm 1m. Jarosław Skrzyczynski POL / Monsun

Speed & Music  4m. Wojciech Wojcianiec POL / Naccord Melloni

CSIYH Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys L 

CSI1 125cm Final   2m. Anna Seroka POL / Phenix

Cavaliada Future Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / BPK 

Cavaliada Future Midi 1m. Klara Kozioł / Rolex 2 / TKJ Garbówek 

Sztafeta  1m. Łukasz Brzóska - Dominika Henzel - Marianna Kołecka 

 

 

PIĄTEK 02/12/16

 

CSI3 LR 150cm - 3m Cassandra Orschel POL / Acanthya 

CSI3 140cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSIYH - 2m Dajana Pawlicka POL / Carmen P

Wenus vs Mars - 3m. Izabela Grochowina POL / Cartier 

CSI1 130cm - 1m. Julia Klinge POL / Lili Marlene 

CSI1 120cm - 1m. Łukasz Brzóska POL / Granada 

 

CZWARTEK 01/12/16

 

CSI3 135cm  4m. Adam Grzegorzewski POL / Centroplast Dinar

CSI3 140cm  1m. Łukasz Koza POL / Chito Blue

CSI3 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

Potęga Skoku 1m Jan Bobik POL / Marek Lewicki POL 

CSIYH  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Cassia de Lys 

CSI1 120cm 1m. Paulina Gryciak POL / Czarnula

CSI1 135cm 1m. Nawojka Kiecoń POL / Charyzma W


 

PROGRAM relacji TV NC+ / nsport+ , canal+sport / 

BILETY www.tixer.pl 

 

zamówienia zdjęć  EWA IMIELSKA HEBDA ewa.imielska@gmail.com  

 

zamówienia zdjęć KATARZYNA PRIMEL foto@primel.pl

                                            


 MAPKA     www.cavaliada.pl

 

 


Aleksandra Kierznowska przebojem turnieju w Lesznie CSI2 / CSI1 / Dzieci 25-27.11.16

27/11/16 

Reprezentantka Polski - 13 letnia Aleksandra Kierznowska wygrała pięć konkursów podczas turnieju w Lesznie, trzy konkursy Małej Rundy CSI1 na klaczy Valencia i dwa dodatkowe konkursy rundy Dzieci na Landarco. W konkursie Memoriałowym Pamięci Generała Michała Gutowskiego zaliczanym do Longines Ranking, który wygrał reprezentant Niemiec Philipp Schober na Zandigo GT, najlepiej spośród reprezentantów Polski spisał się Wojciech Wojcianiec na Cassio Melloni zajmując 5 miejsce. W niedzielnych Finałach CSI2  triumfowali - Krzysztof Ludwiczak na Quinn 17 ( CSI2 ŚR )  i Dawid Skiba na Amarillus ( CSI2 MR ).

 

 


Evolution Of Equestrian at the Olympics


Rozkład Jazdy 24-27 listopada 2016

CSI2 / CSI1 Leszno   Memoriał Generała Michała Gutowskiego

zgłoszenia / program         listy / wyniki  CSI       listy / wyniki KUCE / DZIECI 

 

 

HZO Michałowice  - 1m. Grand Prix - Natalia Koziarowska / Antina / WLKS Krakus

 

 


Cavaliada Future 2016/17 - kwalifikacje

22/11/1

LISTA zakwalifikowanych zawodników, lista rezerwowa, regulamin rozgrywek i propozycje zawodów w Poznaniu

 

 


Grand Prix Łącka dla Beniamina Tomaszewskiego ! HZO Łąck 18-20.11.16

21/11/16

 

 

 


Casandra Orschel w dobrej formie w Lake Arena w Wr Neustadt

20/11/16

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel z powodzeniem jeździła w II tygodniu dwugwiazdkowego turnieju w austriackim Wr Neustadt. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Salio Besiekierz Rudny 20/11/16 WYNIKI / RANKING HPP po 3 etapach

20/11/16

Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro Handel Śrem  na  Chacclana ( na zdjęciu ) najlepszy w Grand Prix w Salio.

Liderami rankingów w rozgrywkach HPP po zawodach w Besiekierzu Dolnym są : Michał Tyszko (seniorzy), Maciej Żołądkiewicz ( MJ), Martyna Rynkiewicz ( juniorzy) i Samanta Forlini ( open).

WYNIKI / Ranking HPP

 

 


HZO DiM Leszno 18-20 listopada 2016 WYNIKI

20/11/16

 

 

 

 


SALIO - HPP Grand Prix 20/11/16 - początek ok 16.30


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21