W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Przemysław Konopacki / Duke - 6 miejsce Grand Prix CSI3 Lier 08/09/19

 

WYNIKI GRAND PRIX            WYNIKI TURNIEJU     5-8/09/19 


XI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, ZO1*, XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego Olsza 6-9.09.2019

 

Michał Tyszko przebojem tegorocznego SCPMK w Olszy   Paula Bartkowiak Fotografia 

 

Zwycięzcy IX SCPMK Olsza 2019 

Konie 7 letnie  1m. COLINERO Michał Tyszko TKJ Garbówek

Konie 6 letnie  1m. NIVARD VAN DE CELIEBURG Michał Tyszko  TKJ Garbówek - na zdjęciu 

Konie 5 letnie  1m JULIO ENKEL Wojciech Dahlke KJ Sokół Damasławek 

Konie 4 letnie  1m. KENTUCKY VDL  Szymon Stasiak KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 

08/09/19 

 

XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego  

1m. Daria Kobiernik VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko   WYNIKI


Monika Grundkowska nie zwalnia ! Wygrywa piąte z rzędu Grand Prix ZO - Leśna Wola 01/09/19

Grand Prix ZO Leśna Wola 01/09/19    fot. Roland Mika / Leśna Wola 

 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Monika Grundkowska ZIROCCO AIR RC Riding Centre Sosnowice  

4m. Bartosz Kut CONLOU WKJ Lublin 

5m. Joanna Pomoankowska GIRL RV KS Jumping Team Wiercany 

01/09/19

 


Andrzej Opłatek w CSIO5 Gijon 28.08-01.09.2019

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. 1clicphoto

 

WYNIKI TURNIEJU 

Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w zawodach:

Ranking zawodników CSIO5 Gijon 2019 - 14 miejsce Andrzej Opłatek 

01/09  CSIO5 140cm CONTHINDER 0 pkt - 13 miejsce 

31/08 CSIO5 LR 150cm STAKKATAN - 5pkt / 24 miejsce 

31/08  CSIO5 140cm  CONMINA BLUE PS - 4 miejsce VIDEO 

29/08  CSIO5 LR 150cm  STAKKATAN 0 pkt - 8 miejsce   VIDEO 

29/08  CSI05 140cm  CONTHINDER 0 pkt - 15 miejsce   VIDEO 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 27.08-01.09.2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa konkurs Grand Prix

 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - zwycięzcy Grand Prix 

 


Mistrzostwa Polski Kuców Jakubowice 2019 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 

Zwycięzcy MP MM PP Jakubowice 2019 

MP Kuców - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka    gr D

MP Młodzików - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów grA2

PP A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn  

PP C - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki 

PP Dbis - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn 

PP MK gr E - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka 

PP Dzieci II - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań  


Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi  w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik.  W konkursach dla młodych koni  formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego. 


Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019

Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL  fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI

WYNIKI INDYWIDUALNE  25/08/19 

złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt 

srebro - Ben Maher GBR Explosion W  4,62 pkt 

brąz - Jos Verlooy BEL Igor  6,68 pkt  

Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy 

 

23/08/19  WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Belgia   12.07 pkt   srebro - Niemcy   16,22 pkt   brąz - Wielka Brytania  21,41 pkt 

25/08/19 

 

 


Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19

 

 

Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21