W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

26/10/13 g.11.00

V-ce Mistrz Olimpijski Albert Voorn w Bobrowym Stawie poprowadzi II Klinikę Skokową w Polsce w dniach 12-14.11.2013. Zapraszamy do obejrzenia filmu ( w oryginale ) o tym wybitnym utytułowanym zawodniku i szkoleniowcu. Niebawem podamy program oraz uczestników II Kliniki na którą zaprasza Butet Polska.

 

 


Monika Grundkowska czwarta w Wr Neustadt

26/10/13 g.09.10

Monika Grundkowska, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann,  Krzysztof Okła to nasi najlepsi reprezentanci w piątkowych konkursach otwarcia w Wr Neustadt w turnieju Generations Cup 2013.

wyniki / galeria

 

 


Łukasz Appel czwarty w Neumunster

26/10/13 g.08.00

Łukasz Appel w czołówce w piątkowych wynikach w Neumunster.

Gratulacje !! 

 

 

 

 


HZO Jaszkowo listy startowe sobota 26.10

26/10/13 g.02.00

HZO  / HZR Jaszkowo listy startowe sobota  26.10.13

HZO / HZR Jaszkowo WYNIKI piątek 25.10.13

 


Jan Chrzanowski drugi w Oliva Nova

24/10/13 g.16.50

Młode konie Jana Chrzanowskiego  w czołówce wyników w Finałach dla Młodych Koni w turnieju w Oliva Nova w Hiszpanii.  Dziś na wspaniałym siwym ogierze Casstess HBC reprezentant Polski Jan Chrzanowski uplasował się na miejscu drugim w Finale dla koni 6 letnich.

 

 


Wr Neustadt Generations Cup 2013

24/10/13 g.16.15

Liczna reprezentacja Polskiej młodzieży z aktualna Mistrzynią Polski Juniorów Mają Radomską w dniach 25-27.10.13 rywalizować będzie w Wr Neustadt w turnieju Generations Cup CSIU-25, CSIJ, CSICh.  Powodzenia !!

Skład Polskiej reprezentacji, zgłoszenia

 

 

 


HZO Jaszkowo 25-27.10.13

23/10/13 g.17.30

Blisko 230 zgłoszone jest do startu w HZO w Jaszkowie w dniach 25-27.10. Pula nagród w turnieju wynosi 36.000,oo zł. Na liście zgłoszeń nie zabraknie reprezentantów Kadry Narodowej. Swoja obecność zapowiedzieli aktualny Mistrz Polski Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Radosław Zalewski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Wasilewski Łukasz oraz Martyna Rynkiewicz, Weronika Wilska, Szymon Tęcza i Bartosz Gauza. Listy zgłoszeń  

 


Łukasz Koza i El Camp galeria Grand Prix Wr Neustadt

23/10/13 g.09.45

 

VIDEO i galeria zdjęć sIBIL sLEJKO z sukcesu Łukasza Kozy w Grand Prix Wr Neustadt.

 

 

 

 


Julia Zawada we Włoszech

23/10/13 g.09.00

Julia Zawada w dniach 25-27.10 reprezentować będzię nasz kraj w turnieju CSI2 we włoskim Manerbio. Powodzenia !!

 

 

 


II Klinika z Albertem Voorn w Polsce

23/10/13 g.04.30

BUTET Polska w dniach 12-14.11.13 organizuje II Klinikę z Albertem VOORN w pięknym ośrodku Bobrowy Staw koło Warszawy. Nie przegapcie !!

Zapisy 506 701 067

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21