W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

231 koni w Michałowicach 3-5 czerwca 2016

01/06/16

 

 

 

 


Prezes PZJ Michał Szubski złożył rezygnację.

Michał Szubski, pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego od 3 sierpnia 2015r., na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Statutowym Delegatów Polskiego Związku Jeździeckiego, złożył rezygnację. 

31/05/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

CSI3 Lisnyky UKR 2016 WYNIKI

W dn 27-29.05.16 Michał Kaźmierczak startował w zawodach CSI3 Lisnyky na Ukrainie. W Finale 140 na Apart wywalczył drugie miejsce, w Grand Prix na Woody był 11.

 

WYNIKI TURNIEJU

 


Baltica Equestrian Tour - II tydzień - 24-29 maja 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16

Najlepsze wyniki  dla Polski podczas drugie tygodnia BET w Ciekocinku wywalczyli : Ekipa Juniorów - zwycięstwo w Pucharze Narodów CSIOJ , Mściwoj Kiecoń - 5 miejsce Grand Prix CSI2, Jacek Zagor - zwycięzca GP CSI1, Maria Baehr - 2 miejsce Grand Prix Dzieci, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński zwyciężali w konkursach dla Młodych Koni, Ekipa Dzieci - trzecie miejsce w PN CSIOCh. Formą błyszczeli Adam Grzegrzewski i Monika Grundkowska. W pierwszym etapie Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego pierwsze trzy miejsca zajmują : Mściwoj Kiecoń, Hubert Kierznowski i Anna Szary Ziębicka

 

 


XII ZO Grand Prix PP Żywności i Fundacji Orła Białego oraz ZT Olsza, 28-29.05.2016 WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16 

 


Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego - sezon 2016

Na cykl Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w edycji 2016 składają się cztery Etapy:

Etap I - Grand Prix
CSI** Ciekocinko – 29 maja 2016
Etap II – Grand Prix
CSI*** Jakubowice – 24 lipca 2016
Etap III - Grand Prix
CSI*** Ciekocinko - 28 sierpnia 2016
Etap IV - Finał JGPP – MP-B Jakubowice – 11 września 2016
                                                            Relacja TVP Sport 

 

29/05/16  

 

 


Po 4 turniejach Furusiyya FEI Nations CupTM Division 2 - Polska w rankingu ligi wciąż na 3 miejscu

1.    Hiszpania            -    335
2.    Ukraina            -    290
3.    Polska          -    140
4.    Austria            -    135
5.     Portugalia            -    132.5
6.    Luxembourg        -    120.0
7.    Norwegia            -    115
8.    Rosja          -    102.5
9.    Węgryy            -      92.5
10.    Dania           -      70
11.    Finlandia            -      55
12.    Turcja            -      47.5
13.    Słowenia            -      35

Ranking  Ligi na dzień 27/05/16 po 4 turniejach pobierz

 


Polskie Dzieci z trzecim miejscem w Pucharze Narodów w Ciekocinku !!

Reprezentacja Polski Dzieci w składzie : Aleksandra Kierznowska - Vivian Brattli - Juliana Suska i Maria Baehr pod wodzą trenera Tomasza Włodarskiego wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów Dzieci CSIOCh w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie pojechała Maria Baehr na 11 letniej klaczy La Strada L / Bischof L - Lord Kemm / 0 / 4 pkt. 

fot Monika Zalewska  27/05/16 

 


Sukces !! Polscy Juniorzy wygrali Puchar Narodów w Ciekocinku !

 

Reprezentacja Polski w składzie : Monika Grundkowska, Kamila Rokita, Stanisław Piątkowski i Filip Lewicki  pod kierunkiem trenera Rudolfa Mrugały wygrała Puchar Narodów CSIOJ podczas Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie spisała się Monika Grundkowska na 8 letniej klaczy Dhaha / Vincenzo x Cantos  / która pokonała bez błędów oba  nawroty. 

27/05/16 

fot Monika Zalewska 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje

27/05/16

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21