W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec maja 2017

    1m. Kent Farrington USA    3310pkt

236m. Jarosław Skrzyczyński POL 713 pkt

07/06/17


Jakub Krzyżosiak wygrał Grand Prix w Michałowicach 04/06/17

04/06/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua z KJ Small Cherry Trzebnica wygrał Grand Prix w Michałowicach.

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZO DiM Solec Kujawski 2-4 czerwca 2017 WYNIKI

Zwycięzcy Finałów 04/06/17

Grand Prix Dzieci I 125cm - 1m. Oliwia Płatek / KKJ / Tik Tak 
Grand Prix D/E 120cm - 1m. Zuzanna Golicka / SKJ Sopot / Pipin 
Finał Dzieci II 110cm - 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Erina  
Finał C 95 cm - 1m. Maja Boryna / KJ Oxer / Flagriata  
Finał B 85 cm 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 
Finał A2 85cm 1m. Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn / Sulima  
Finał A1 65cm 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Junior

04/06/17

 


Michał Kaźmierczak przebojem III edycji wiosennej Baltici 04/06/17

Michał Kaźmierczak był przebojem ostatniej wiosennej Baltici w Ciekocinku.  Trzeci w Grand Prix na Stakorado, czwarty w Finale 140 na Helia Van de Heihoek , trzy razy najlepiej dla Polski w konkursach zaliczanych do LR. Wielkie brawa !!!

 

Najlepsze wyniki dla Polski III tygodnia BALTICA TOUR z relacja video . foto Photo Monskoo - Monika Skowrońska

04/06/17


Rozkład Jazdy 30 maja - 4 czerwca 2017


Agata Dahlke i Zuzanna Pieczka Akademickimi Mistrzyniami Polski 2017 - Radzionków 2017

 

PODIUM AMP 2017 PROFI 

złoło - Agata Dahlke / Typier /UAM Poznań    

srebro - Tomasz Olszewski / Camako's Boy JW / UMK Toruń

brąz - Urszula Kalicińska / Discover - S / ALK Warszawa

 

PODIUM  AMP 2017 AMATOR  

złoto - Zuzanna Pieczka / Collino / UAM Poznań

srebro - Marta Gryglak / Alma Ater / SGGW Warszawa               

brąz - Natalia Till / Conquest - S / PWr Wrocław 

28/05/17

 


ZO DiM Kielce 26-28 maja 2017 WYNIKI

Grand Prix J / M - 1m. Paulina Rudzka / Stangret Kielce / Camillo Song 

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Martyna Ostapczuk / KJ Chraboły / Silver V 

Grand Prix gr D / E - 1m. Franciszek Jurzak / SKJ Ponylandia / La Cumparsita 

Finał Dzieci II - 1m. Marcelina Lech / KJK Szary / Brownie 

Finał D Bis - 1m. Sophia Motyl / KJ Leśna Wola / Nihet 

Finał C - 1m. - Wiktoria Król / UKS Primo / Marinello 003

Finał A2 - 1m. Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream / Egzorcysta

Finał B - 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 

Finał A1 - 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro 

28/05/17

 

 


Dominika Bach najlepsza w Grand Prix ZO w Kwiekach 28/05/17

 

 

Dominika Bach z SKJ Sopot na Canion wygrała Grand Prix ZO w Kwiekach. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21