Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki
Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus
Mikołaj Barański, Jacek Polikowsk
Adam Grzegorzewski
Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś
Juliana Suska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSIO3 Longines EEF Series Aalborg 2023
Reprezentacja Polski fot. Ridehesten.com
CSIO LONGINES EEF Nations Cup Aalborg 25-28 maja 2023
Reprezentacja Polski - Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik, szef ekipy Jan Vinckier
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO RANKING EEF
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
28/05 - CSIO3 GP LR 155 - 4m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO
28/05 - CSI1 Grand Prix - 1m. Dawid Kubiak SZULER VIDEO
28/05 - CSIO3 140cm - 4m. Marek Wacławik KATHMANDAU
27/05 - CSIO3 LR 145 - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO
27/05 - CSI1 130cm - 1m. Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR
26/05 - Puchar Narodów - 4 miejsce VIDEO D.Kubiak, VIDEO T. Miskiewicz
26/05 - CSI1 135cm - 6m. Tomasz Miśkiewicz VHS CAIRA
25/05 - CSIO3 140cm - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |