Finał - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom lipiec 2018 

 

Mistrzostwa Europy Fontainebleau 2018 fot Beata Wieczorkowska 

 

Silesia Equestrian Jakubowice 2018 fot. Magdalena Pocztowska 

 

Silesia Equestrian Jakubowice 07/07/18 fot Katarzyna Broda 

 

Lotto CSIO5 Soopot 2018

 

CSI2 Sopot 2018 

 

CSI4 Poznań 2018 fot. Paula Bartkowiak 

 

 

 

Akademickie Mistrzostwa Polski  Radzionków 1-3 czerwca 2018  fot Julia Świętochowska 

 

CSIO Zduchovice CZE 26-29 kwietnia 2018 Magdalena Gut - Photography

ZO Strzegom 22/04/18 fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Dzieci i Młodzieży Loeszno 7-8 kwietnia 2018 

fot Primel.pl

HALOWY PUCHAR POLSKI  Finały Sopot 10-11 marca 2018 

 

 

 

CAVALIADA Torwar  3-4 marca 2018  (c) Ewa Imielska Hebda 

 

CAVALIADA Torwar 1 - 4 marca 2018 

 

 

HZO DiM Michałowice 03/03/18 Przemysław Antosz

 

 

HZO DiM Michałowice 03/03/18 Przemysław Antosz

 

 

8 kwalifikacja HPP Leszno   Foto Primel

 

 

CAVALIADA LUBLIN  Ewa Imielska-Hebda Photography

 

CAVALIADA LUBLIN  18/02/18

 

 

GALERIE 2018 

Finały HPP Michałowice 11 lutego 2018 fot. Przemysław Antosz 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18