CSI4 Bourg en Bresse Maksymilian Wechta
Klaudia Siarkiewicz, Kacper Mróz
Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska
Wechta Equestrian JUMP FOR FUN - Puchar Wlkp. Amatorów
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSIO Youth Samorin 11-14/05/2023
Reprezentacja Polski CSIO Youth Samorin 2023 fot. equifo.cz
Reprezentacja Polski:
CSIO Youth Samorin - Iga Biegalska, Natalia Kubik, Juliana Suska, Natalia Sydow, Amelia Szczupakowska, Aleksandra Wypchło, Nell Sówka, Amelia Mialszygrosz, Ewa Macieszczak, Roksana Nawrocka, Amelia Zieba, Olga Pawłowska, Wiktoria Kaźmierska, Aleksandra Brzozowska, Adam Goszczyński, Zuzanna Kuczerawy, Hanna Pis, Tola Wawrzkiewicz.
CSI2/1/Am/YH - Krzysztof Ludwiczak, Stanisław Przedpełski, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Tomasz Plewa, Jan Kurek, Lena Kołacka, Krystyna Gantner, Kinga Glinska, Piotr Pietrzak, Joanna Cebulak, Roksana Nawrocka, Tomasz Plewa, Nina Sucko, Natalia Sydow, Tola Wawrzkiewicz, Natalia Zielińska.
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
niedziela 14 maja 2023
Grand Prix CSI2 LR 145 - 6m. Stanisław Przedpełski ESKOBAR
Grand Prix CSIOY - 3m, Natalia Kubik ZINE BLUE VIDEO
Grand Prix CSIOJ - 8m. Amelia Mialszygrosz LYJANEIRO Z
Grand Prix CSIOCh - 12m. Zuzanna Kuczerawy URACA II
sobota 13 maja 2023
CSIOY 135 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO
CSIOJ 130 - 2m. Ewa Macieszczak GENIE VAN PRINSENVELD
CSIOCh 120 - 1m. Adam Grzegorzewski CHARLTON
CSIYH 6/7yo - 3m. Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS-S
piątek 12 maja 2023
Puchar Narodów CSIOY - Polska 2 miejsce
Puchar Narodów CSIOY IND - 4m. Natalia Sydow IMPALA 47
Puchar Narodów CSIOJ - Polska eliminacja
Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Olga Pawłowska CAPUERA VIDEO
Puchar Narodów CSIOCh - Polska 1 miejsce
Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Aleksandra Brzozowska MAKE MY DAY PICOBELLO Z
CSI2 120 - 4m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
czwartek 11 maja 2023
CSI2 140 - 3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
CSIOY 135 - 4m. Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY VIDEO
CSIYH - 3m. Natalia Sydow NICO GOLD
CSIOCH 120 - 7m. Hanna Pis CRYSTAL SKY
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |