Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki
Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus
Mikołaj Barański, Jacek Polikowsk
Adam Grzegorzewski
Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś
Juliana Suska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI2 CSI1 CSIYH Bogusławice - Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich 2023 28-30/04/2023
Jarosław Skrzyczyński przebojem turnieju CSI w Bogusławicach ! fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
niedziela 30/04/23
Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO
Finał 140cm 2m. Adam Grzegorzewski DARK FIRE
Finał 125cm 1m. Kamil Grzelczyk GOLDEN II
Finał CSIYH 1m. Dawid Skiba MAITIID
Finał 115cm 1m. Dominik Słodczyk SZTORM
CSI2 130cm 1m. Jan Bobik ONASIS
sobota 29/04/23
CSI2 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO
CSI2 135cm 2m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ
CSI1 120cm 1m. Kamil Grzelczyk GOLDEN II
CSI1 110cm - 1m. Marcel Wiśniewski KELVIN NITA
CSIYH 1m. Dawid Skiba VESANIA-L
piątek 28/04/23
CSI2 140cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO
CSI2 130cm 1m. Dominik Słodczyk INDIGO
CSI1 120cm 1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S
CSI1 110cm 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA
CSIYH 5yo 1m. Dominik Słodczyk SONORA 111
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |