W tym tygodniu:
 
Andrzej Opłatek, Jan Bobik, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, 
 
 
Radosław Zalewski, Natalia Majchrowicz, MIkołaj Kownacki, Nadia Kużma, Zuzanna Jarocka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 / CSIYH Neustadt Dosse 9-12/01/2020

Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca finały rundy CSIYH na 7 letnim Inturido  fot. CSI Neustadt Dosse 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów polski w zawodach. 

Grand Prix - 5 miejsce Jarosław Skrzyczyński GREATEST   12/01/20

Finał CSIYH 7 yrs - 1 miejsce Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

LR 145cm - 15m. Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  VIDEO 11/01/20 

CSI2 140cm - 14m. Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER

CSIYH - 4m Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO VIDEO  10/01/20 

CSI2 145cm - 8m Maksymilian Wechta   CELTIA II VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

Reprezentacja Polski:

Jarosław Skrzyczyński GREATEST   INTURIDO   QUICK STEP   WILD HUNTER

Maksymilian  Wechta  CELTIA II  QUINCHELLA  CALLIHALL  CHEPETTANO

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  CORNELL 23  SIR SAPPORO MK

Matylda Kasner ARES

Aleksandra  Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE

 


Wojcianiec Wojciech  3636
Opłatek Andrzej  2997
Ludwiczak Krzysztof 2845
Skrzyczyński Jarosław 2682
Wechta Maksymilian  2191
Bobik Jan  1897
Grzelczyk Kamil  1574
Kubiak Grzegorz  1437
Kaźmierczak Michał  1273
Grzegorzewski Adam  892

30/06/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Babiak Filip  198
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  175
6. Milczarek Nina  170
7. Kawa Aleksandra 155
8. Jaglarz Julia  150
9. Kałdonek Martyna  139
10. Januszewska Z Skrzypiec A, Bedyńska W  111

 30/06/2020

1. Kierznowska Aleksandra 780
2. Lewandowski Aleksander    485
3. Suska Juliana 463
4. Skrobacz Olga 193
5. Baehr Maria  126
6. Stefańska Natalia  124
7. Barańska Laura 111
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

 30/06/2020

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Cwalina Wiktoria   30
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.  Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
4. Woźniak Stanisław  20
4 Grobelny Martyna   20
7. Wawrzkiewicz Tola 18
7. Puzdrowska Zuzanna 18
 Wierucka Maria  18
10. Słoniec Paulina / Topa Zuzanna  14

08/07/20

1.  Skotarczak Nel 231
2.  Babczyńska Małgorzata  101
3.  Pliem  Perka Martyna  82
4.  Nawrocka Roksana 68
5.  Przybyła Natalia  65
6.  Wernerowicz Aleksandra  64
7.  Janiszewska Lena  63
8.  Jurasz Kornelia  58
9.  Łącka Michalina 56
10. Przybylska Zuzanna  51

08/07/20

 Wierucka Zofia 86
2. Cwalina Wiktoria 80
2.  Skotarczak Nel 71
4.  Kierznowski Radosław  50
5.  Pliem  Perka Martyna  45
6.  Ciszek Zofia  40
7. Przybyła Natalia  38
8. Słoniec Paulina  33
9  Stasiak Agata  31
10.  Jurasz Kornelia  29

08/07/20

1.  Panarowicz Nikola  132    
2.  Kierznowska Jagoda  100
3.  Szeszuła Zuzanna   95
4.  Sondej Zofia  57
5.  Ludwicka Karina  44 
5   Grabowska Jagna  44
7.  Sówka Nell  35
8   Dunajska Marianna  34 
9.  Von Mauberg Wiktoria   33
10. Kuczkowiak Hanna   32

08/07/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  115
3.  Poleszak Dagmara  90
4.  Ambroziak Nadia 75
5.  Sówka Nell  70
6.  Jackowiak Marcelina 60
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  30
8.  Tuliszkiewicz Olga 30
10. Kamińska Oliwia  15

08/07/20

1.  Ganowska Julia  190
2.  Maćkowska Agata 130
3.  Jackowiak Marcelina  115
4.  Arkuszewska Daria  95
4.  Kowalonek Lena  95
6.  Kierznowska Jagoda 85
7.  Kamińska Agata  60
7. Rybak Massalska Lema  60
9. Dańczak Michalina  55 
10. Parkur A, Lehmann N 50

08/07/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Pietrzak Emilia  45 
2.  Bytner Wiktoria  30 
4   Otlewska Amelia  15  
5   Kozłowska Maria  15
6.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.    
8.    
9.      
10       

08/07/20