Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki
Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus
Mikołaj Barański, Jacek Polikowsk
Adam Grzegorzewski
Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś
Juliana Suska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSIO4 CSIYH Warszawa Służewiec 14-17/09/2023
Jarosław Skrzyczyński fot FotoAli
CSIO4 / CSIYH Warszawa Służewiec 14-17/09/2023
Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Tomasz Miśkiewicz, Adam Grzegorzewski, Marek Lewicki, Michał Tyszko, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Michał Mordzelewski, Martin Rozynek, Antoni Strzałkowski, Łukasz Brzóska, Jarosław Koziarowski, Józef Pekaniec, Zuzanna Prymek,
WYNIKI ZAWODÓW Kanał YouTube VIDEO zgłoszenia
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
17/09 Finał EEF Series Puchar Narodów - Polska 5 miejsce
16/09 CSIO4 LR 145 1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ
16/09 CSIO4 145cm 2m. Dawid Skiba LA VULKANO L
16/09 Finał CSIYH 4m. Adam Grzegorzewski QAMAN-EXPRES-A
15/09 CSIO4 Grand Prix LR 155 5m. Michał Tyszko COLINERO
15/09 CSIO4 140cm 6m. Marek Lewicki COME
15/09 CSIYH 2m. Dawid Skiba KASPER
14/09 - CSIO4 LR 150 2m. Marek Lewicki LA PEZI
14/09 - CSIO4 140cm 2m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |