Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Skiba, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki
Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus
Mikołaj Barański, Jacek Polikowsk
Adam Grzegorzewski
Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś
Juliana Suska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
DANUBE CHAMPIONS TOUR I CSI2 CSI1 CSIYH Samorin I 27-30 X 2022
DANUBE CHAMPIONS TOUR I
Reprezentacja Polski: Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Krzysztof Ludwiczak, Aleksander Lewandowski, Joanna Rosicka - Tyszko, Michał Tyszko, Antoni Strzałkowski, Róża Konieczna, Marta Piszczek, Nikola Idkowiak, Maria Kozina, Wiktor Larkowski, Tola Świerczyńska, Łukasz Troszczyński, Izabela Vinckier, Marek Wacławik, Aleksandra Wypchło
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
Niedziela 30/10/22
Grand Prix LR 145cm - 4m. Michał Tyszko COLINERO VIDEO
Finał CSI2 140cm - 3m. Michał Tyszko DIARADO'S DREAM VIDEO
Finał CSI1 130cm - 4m. Nicola Idkowiak CALESSA VIDEO
Sobota 29/10/22
CSI2 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO VIDEO
CSI1 125cm - 3m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
Finał YH 7yrs - 2m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE
Finał YH 6yrs - 4m. Krzysztof Ludwiczak FISTON DE BO Z
Finał YH 5yrs - 8m. Mściwoj Kiecoń TROYA L
Piątek 28/10/22
CSI2 LR 145cm 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSI1 125cm - 10m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
CSI1 120cm - 2m. Izabela Vinckier SALVE
CSIYH 5yrs - 1m. Marek Wacławik MICHA VIDEO
CSIYH 6yrs - 2m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z
CSIYH 7yrs - 7m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE
Czwartek 27/10/22
CSI2 140cm - 5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
CSI2 130cm - 3m. Antoni Strzałkowski CLAPTON VIDEO
CSI1 130cm - 3m Tola Świerczyńska DUDOK L VIDEO
CSI1 120cm - 1m. Izabela VInskier SALVE VIDEO
CSIYH 5yrs - 2m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z VIDEO
CSIYH 6yrs - 1m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z VIDEO
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |