W tym tygodniu: 
 

CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski 

livestream NC

livestream  

 

 

CSI2 Kronenberg NED 

Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, 

livestream

 

 

CSI Olsza POL  

livestream

 

 

CSI3 Opglabbek BEL  Agnieszka Cecuga

livestream

 

CSI2 Gross Wielgen GER  Natalia Stefańska

 

 

ZO DiM Jaszkowo 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI2 CSI1 CSIYH Bogusławice - Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich 2022

 

Łukasz Koza i Ballantina - zwycięzcy konkursu Grand Prix CSI2 - Memoriału Barbary i Andrzeja Osadzińskich  fot. Wiktoria Milczarczyk

 

Większość graczy kasyna lubi oglądać wydarzenia jeździeckie. W rzeczywistości istnieje wiele różnych rodzajów imprez kasynowych związanych z końmi, od polo po wyścigi. Zawody jeździeckie są szczególnie popularne wśród graczy kasyno na prawdziwe pieniądze, ponieważ oferują wyjątkowe wrażenia, których może zapewnić niewiele innych sportów. Istnieje wiele różnych rodzajów sportów jeździeckich, z których każdy ma swoje własne zasady i wymagane umiejętności. Historycznie sporty jeździeckie istniały od wieków w taki sam sposób, jak kasyna hazardowe.

 

 

WYNIKI ZAWODÓW     GALERIA  VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

niedziela 01/05/22

Grand Prix LR 145  1m. Łukasz Koza BALLANTINA

CSI2 135cm  1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA  VIDEO 

CSI1 125cm  2m. Hubert Kowalczyk TACYT

CSI1 115cm  1m. Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS

​Finał CSIYH   4m. Andrzej Głoskowski  CARAT GOLD

 

sobota 30/04/22

CSI2 140cm   1m. Kamil Grzelczyk SANPRESSA

CSI2  130cm  2m. ​Dawid Skiba ZANZIBAR L  VIDEO

CSI1  120cm  1m. Zofia Michalak PRINCESSA I G.

CSI1 110cm  1m. Roksana Frączkowska VENEZIA

CSIYH 2m. Dawid Skiba LAPSUS L  VIDEO 

Derby 120cm  1m. Natalia Michałowska CALLIA-L  

 

piątek 29/04/22

CSI2 140cm   6m. Łukasz Koza KONTADOR VD MOLENDREEF  VIDEO

CSI2 130cm   1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI  VIDEO

CSI1 120cm   1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

CSI1 110cm   1m. Hubert Kowalczyk TACYT

CSIYH  2m. Dawid Skiba LAPSUS L  VIDEO 


Skrzyczyński Jarosław 2639
Opłatek Andrzej  2349
Wojcianiec Wojciech  2240
Wechta Maksymilian  1656
Kubiak Dawid  1448
Kaźmierczak Michał    1380
Konopacki Przemysław  1255
Kiecoń Mściwoj  1235
Miskiewicz Tomasz 1093
Grzelczyk Kamil        1079

30/04/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  524
2. Lewandowski Aleksander 463
3Błaszczak Julia  387
4. Skrobacz Olga  267
5. Parkitny Maximilian     196
6. Barański Mikołaj     176
7. Wilczewska Weronika  158
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  89

30/04/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  250
4. Zawadzka Eliza     214
5. Konieczna Róża  212
6. Wypchło Aleksandra  133
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Prymek Zuzanna   119
9. Pietrzak Daria  116
10. Oleszkiewicz Lena  102

30/04/22

1  Sówka Nell  1095
2  Goszczyński Adam  880
3. Kucharska Antonina  730
3. Ganowska Julia    730
5. Słoniec Paulina   705
6Nawrocka Roksana    700
7  Voig tLiliana 600
8. Lewkowicz Amelia    560
9. Dąbrowska Zuzanna  555
10. Łącka Michalina  485

30/04/22

1. Rąbca Milena  216
2. Layer Blanka    182
3. Cicha Zofia   156
4. Wierucka Maria  112
5. Michalak Helena      110
6  Maj Natalia    96
7. Janaszczak Lena  80
7. Cytrynka Hanna    80
9  Luboński Ignacy      68
10. Stedler Z., Władek M   54

30/04/22

1.  Wierucka Zofia 311
2.  Brzykcy Liliana     239
2.  Kulesza Lila  224
4.  Jach Michalina  194
5.  Ciszek Maria  171
6   Pawłowską Julia   169
7.  Hamerska Ewa  159
8.  Zawadzka Katarzyna  152
9.  Kaźmierczak Gaja  88
10. Pietrzak Zofia  86

30/04/22

1  Lewandowska Gabriela   267
2. Kamińska Zofia 200
3. Goszczyński Tomasz 181
4. Czarnecka Adrianna  139
5. Kajdrys Klara  137
6. Wierucka Zofia  131
7  Luboński Ignacy  128
8. Rąbca Milena  125
8  Wnuczko Sara   125
10. Starostka Maja 120

30/04/22

1.Tymieniecka Wiktoria     264    
2. Cwalina Wiktoria    242
3. Fediow Daria    214
4. Pasternak Julia  188
5. Grobelny Martyna     176 
6. Stasiak Agata    137
6. Kaletą Zuzanna   137
8. Kwiatkowska Karolina  116
9. Buczek Agata    106
10. Janusz Zofia  105

30/04/22 

1.  Ganowska Julia   325
2.  Kierznowska Jagoda  295
3.  Aniołek Hubert  250
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

30/04/22

1.  Cwalina Wiktoria    312
2.  Janiszewska Lena  195
3.  Pakur Zofia    267
4.  Frączkowska Roksana 213
5.  Romanowska Gabriela   209
6.  Kierznowska Jagoda   162
7.  Biel Zofia  152
8.  Obrocka Marta  150
9. Hart Dyke Zofia    133 
10. Patecka Olga  130

30/04/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Sawicka Paulina  50
5  Biskup Julia  35
6.    0
7.    0
8.   0
9.     0
10    0

30/04/22