WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 15-18 X 2020

  

 

Mściwoj Kiecoń i Baccord - zwycięzcy konkursy Grand Prix CSI2   Przemysław Antosz Photography

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach

 

niedziela 18.10.2020

Grand Prix CSI2 LR 145  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD VIDEO 

Grand Prix CSI1 135  1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY VIDEO

CSI1 125cm   2m. Katarzyna Romanko  SHAMANKA  VIDEO

CSIYH 6/7 Final   14m Maximilian Parkitny CAVALIM Z

 

sobota 17.10.2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI1 130cm   1m. Wojciech Wojcianiec  JASON VDL  VIDEO

CSI1 120cm  2m. Matylda Malepszy DANTOS HBC

CSI1 115cm  1m. Maja Likus OLIMPIA VIDEO

CSIYH 6/7 yr  2m. Jan Bobik OLE  VIDEO

CSIYH 5 yr Final   5m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

 

piątek 16.10.2020

LR 145cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE

CSI2 140cm  3m. Krzysztof Ludwiczak  NIKO

CSI1 110cm  2m. Izabela Vinckier SALVE   VIDEO 

CSIYH 6/7 yr  5m. Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS

CSIYH 5 yr    1m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO 

 

czwartek 15.10.2020

CSI2 140cm   1m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 135cm   5m. Szymon Najdzionek FADINA PP

CSI1 130cm  2m. Małgorzata Koszucka BLACK & WHITE 3

CSI1 120cm  2m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL    VIDEO

CSI1 110cm  1m. Marcelina Lech BROWNIE   VIDEO

CSIYH  5yr  2m. Matylda Malepszy CORD-M   VIDEO

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20