W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
CSI4 CSI2 Samorin SVK
Maksymilian Wechta, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Michał Kaźmierczak, Nadia Kużma, 
 
 
 
CSI1 Neumunster GER 
Sophie Von Werner 
 
 
 
CSI1 Opglabbeek BEL
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DIM Solec Kujawski 5-7 lipca 2019

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW 

 

GR A1 - Nell Sówka   S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 
GR A2 - Nell Sówka   FIGARO     KJ Podkowa Gruszczyn 
GR C - Antoni Śliwiński  SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn

GR Dbis Agata Kamińska  FINISZ KJ Ranczo Kołata 

Finał Jun Ml / Dzieci II - Zofia Teper  EMIR  JKSR Michelin Włocławek 

Grand Prix D/E - Dominika Henzel  TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

Grand Prix Dzieci - Olga Tuliszkiewicz  VANDAMME KJ Sokół Damasławek

 

07/07/19  fot. Magda Kiczka 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2695
2  Biegalska Iga  2354
3. Jabłońska Julia  2327
4. Zawadzka Eliza  2260
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Jannasz Wiktoria 1942
7. Kozioł Klara 1860
8. Marchwicka Maja 1572
9. Kłapińska Laura 1435
10. Brańka Borja Maria  1316

16/10/19

1. Pliem Perka Martyna  621
2. Sówka Nell 550
3. Ganowska Julia  536
4. Śliwiński Antoni 529
5. Skotarczak Nel  516
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 361
9. Pawłowska Kornelia 336
10.  Czeszejko Sochacka Lena  287

 16/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 213
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  135
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

  16/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Laura Tralewicz Pielak  311

 16/10/19

1. Friedman Maja Bella 558
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   156
6. Leszek Karwańska Wiktoria  129
7.  Okupny Wiktoria 119
8.  Bar Karolina  90
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 16/10/19