W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA POZNAŃ 29.11-02.12.2018

  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela 02/12/18 

Grand Prix LR CSI4-W 160cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Finał CSI4 135cm  3m. Tomasz Miskiewicz POL BELLA DONNA 106

Finał Cavaliada Future MINI  1m. Martyna Ufnal KJ Hippica Polonia RAMIRO

Finał Cavaliada Future MIDI 1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1 135cm  2m. Matylda Kasner POL ARES

CSI4 Last Chance 140cm   2m. Krzysztof Retka POL NINTO CHICO

 

sobota 01/12/18

CSI4 LR 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA

CSI4 135cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

Speed & Music LR 145cm 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI  VIDEO 

Cavaliada Future MINI 1m. Nell Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD

Cavaliada Future MIDI  1m. Zofia Ćwik Pałucki KJ TETI

CSI1  125 Final   2m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSIYH  6/7 Final  3m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

Sztafeta   1m. Mateusz Kiempa / Martyna Ufnal / Zofia Ćwik 

 

piątek 30/11/18

CSI4 LR 150cm  12m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR

CSI4 140cm   3m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm   2m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V

CSI1 120cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL  SPEED

CSIYH   1m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

Venus vs Mars  1m. Maksymilian Wechta POL  QUINTUS

 

czwartek 29/11/18

POTĘGA SKOKU  1m. Jacek Zagor POL FOR VITO

CSI4 145cm   16m. Kamil Grzelczyk POL  WIBARO

CSI4 140cm   1m.  Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA    VIDEO 

CSI4 135cm   2m.  Mściwoj Kiecoń POL GIRALDO L

CSI1 130cm   1m. Jacek Zagor POL GULLIT H   VIDEO

CSI1 120cm   1m. Maja Marchwicka POL SZAFIR M   VIDEO

CSIYH  6/7     6m.  Dawid Skiba POL LA VULKANO L


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18