Mistrzostwa Polski Jakubowice 10-13 września 2020

LXXV Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów  

XXX Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LXII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

III Mistrzostwa Polski Dzieci grupa I

V Ladies Cup 

 

Mistrzowie Polski 2020 

MP Seniorów - 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses

MP MJ U21 - 1m. Gabriela Bado BALISTO AC BPK

MP Juniorów - 1m. Juliana Suska TOKAJER 8 KS Euro Holding 

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Biegalska CARDHU SKJ Sopot

Ladies Cup 1m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z KS Vero La Natura

 

WYNIKI 

Archiwum VIDEO 

Mistrzostwa Polski Seniorów 2020

 

Podium MP Seniorów 2020 

złoto - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses 0,25 pkt

srebro - Jarosław SkrzyczyńskCHACCO AMICOR KJ Agro Handel Śrem 4,42 pkt 

brąz - Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE Fundacja Stajnia Ludwiczak 12,26 pkt 

 

155/155, Finał Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (13-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 0,25 0 0,25 0 74,79 0,25 0 62,60 0,25     18500 PLN
2 CHACCO AMICOR Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0,42 0 0,42 4 75,36 4,42 0 63,25 4,42     14000 PLN
3 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak 0,26 0 0,26 12 74,54 12,26 0 62,97 12,26     10000 PLN
4 BACCORD Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 3,76 0 3,76 12 74,10 15,76 4 61,87 19,76     6000 PLN
5 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0,22 7 7,22 12 75,84 19,22 1 64,75 20,22     3500 PLN
6 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 6,94 0 6,94 8 70,57 14,94 8 60,63 22,94     2500 PLN
7 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 3,16 0 3,16 16 75,65 19,16 4 63,01 23,16     1300 PLN
8 FIGARO Tłuszcz Joanna bpk 4,99 4 8,99 12 67,64 20,99 4 56,44 24,99     800 PLN
9 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0,90 4 4,9 16 70,12 20,9 12 59,66 32,9     500 PLN
10 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 5,85 0 5,85 12 71,14 17,85 REZ         400 PLN
11 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4,14 4 8,14 13 77,99 21,14            
12 CIARA Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 5,40 4 9,4 12 70,50 21,4            
13 ULYSSE DE GRANDERIE Jończyk Łukasz BPK (POM) 2,12 0 2,12 20 75,94 22,12            
14 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 3,04 16 19,04 4 71,00 23,04            
15 ILATINA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 4,33 8 12,33 12 75,57 24,33            
16 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 8,71 9 17,71 13 77,83 30,71            
17 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4,88 8 12,88 20 74,38 32,88            
18 DR. JONES Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 5,26 14 19,26 24 89,42 43,26            
19 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 17,83 12 29,83 34 80,25 63,83            
NS ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 21,08 11 32,08 ELI                

 

Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2020

Podium MP MJ 2020

złoto - Gabriela Bado BALISTO AC BPK 6,14 pkt

srebro - Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team  9,99 pkt 

brąz - Filip Lewicki KRONOS KJ Czhary Pogorzelica 15,13 pkt 


145/150, Finał Młodych Jeźdźców, dwunawrotowy art.273.3.2 (2020-09-12)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 BALISTO AC Bado Gabriela (MJ.2001) BPK 2,14 0 2,14 0 81,60 2,14 4 69,13 6,14     6000 PLN
2 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 3,99 0 3,99 0 84,75 3,99 6 78,13 9,99     4000 PLN
3 KRONOS Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 3,13 4 7,13 4 86,66 11,13 4 70,59 15,13     2300 PLN
4 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 3,44 0 3,44 4 81,24 7,44 8 66,81 15,44     1400 PLN
5 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 3,45 4 7,45 4 86,85 11,45 4 72,00 15,45     1200 PLN
6 LACOSTE142 Bedyńska Wiktoria (MJ.2001) Bez przynależności klubowej 6,53 4 10,53 4 85,99 14,53 4 68,85 18,53     900 PLN
7 ARES Kasner Matylda (MJ.2001) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 7,08 0 7,08 8 84,17 15,08 8 66,37 23,08     650 PLN
8 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 12,13 4 16,13 6 94,91 22,13 9 73,52 31,13     450 PLN
9 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 0,00 8 8 16 80,11 24 13 74,32 37     350 PLN
10 IRONIA Januszewska Zuzanna (MJ.2000) KS Small Cherry Trzebnica 4,83 4 8,83 12 82,29 20,83 ELI         250 PLN
11 LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 9,24 8 17,24 20 85,66 37,24            
12 FADINA PP Najdzionek Szymon (MJ.2000) KS Sentio Equestrian 10,90 12 22,9 17 87,84 39,9            
  CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 13,33 8 21,33 REZ                
  GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 12,24 22 34,24 WYC                



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 2020

 

Podium MP Juniorów 2020

złoto - Juliana Suska TOKAJER 8 KS Euro Holding 6,83 pkt

srebro - Aleksandra Wypchło GIRL RV BPK 10,02 pkt

brąz - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 12,57 pkt

 

140/140, Finał Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (13-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 2,83 4 6,83 0 85,59 6,83 0 61,16 6,83     5000 PLN
2 GIRL RV Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 2,02 4 6,02 4 87,44 10,02 0 62,05 10,02     3500 PLN
3 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4,57 4 8,57 4 80,62 12,57 0 58,28 12,57     2000 PLN
4 QUAIDO Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 1,06 4 5,06 8 84,71 13,06 0 60,86 13,06     1150 PLN
5 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 5,16 0 5,16 8 86,01 13,16 0 59,32 13,16     950 PLN
6 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 4,90 0 4,9 8 86,96 12,9 1 65,58 13,9     750 PLN
7 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 0,00 0 0 16 83,59 16 0 60,84 16     600 PLN
8 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4,51 4 8,51 4 86,25 12,51 4 61,95 16,51     450 PLN
9 ZAZOU SZUMAWA Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry Trzebnica 8,86 0 8,86 8 85,43 16,86 0 61,51 16,86     350 PLN
10 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 10,94 0 10,94 4 84,69 14,94 4 61,43 18,94     250 PLN
11 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0,30 0 0,3 8 85,56 8,3 11 73,86 19,3      
12 STARCORNET Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 1,74 1 2,74 16 101,48 18,74 1 67,74 19,74      
13 EXIT REMO Stefańska Natalia (J.2004) JKS DIM Warszawa 9,05 4 13,05 8 83,28 21,05 0 62,09 21,05      
14 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 2,36 4 6,36 12 88,84 18,36 4 61,05 22,36      
15 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 7,91 0 7,91 8 85,06 15,91 8 63,90 23,91      
16 CODETIA VDL Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 6,44 4 10,44 12 84,47 22,44 4 60,33 26,44      
17 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 5,86 0 5,86 12 82,37 17,86 16 60,79 33,86      
18 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 6,47 4 10,47 12 83,90 22,47 16 62,26 38,47      
19 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 3,33 0 3,33 8 85,31 11,33 REZ          
20 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 7,90 8 15,9 8 83,69 23,9            
21 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 6,76 1 7,76 18 94,24 25,76            
22 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 7,49 4 11,49 16 80,59 27,49            
23 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 12,81 4 16,81 12 86,20 28,81            
24 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (JM.2005) KJ Aldragho Józefosław 10,16 12 22,16 8 83,85 30,16            
25 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 10,70 8 18,7 12 82,49 30,7            
26 DJARVI B Jabłońska Julia (JM.2005) Verso La Natura 3,01 4 7,01 24 101,99 31,01            
27 CAIERO Niewiadomski J'02 Kacper (J.2002) WKJ Lublin 5,51 16 21,51 12 87,62 33,51            
28 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 27,39 0 27,39 8 86,89 35,39            
29 C BAS Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 17,95 4 21,95 16 82,53 37,95            
30 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 5,69 24 29,69 21 92,89 50,69            
31 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 37,39 4 41,39 21 89,43 62,39            
32 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) BPK (OPO) 12,84 34 46,84 18 93,48 64,84            
33 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 37,39 12 49,39 25 89,83 74,39            
  VERMONT 22 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4,53 4 8,53 ELI                
  NIKOZJA Ptaszyńska Julia (JM.2005) KJ Plejada 22,12 20 42,12 ELI                
  TIK TAK Płatek Oliwia (J.2004) Kielecki KJ 8,25 34 42,25 ELI                



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Mistrzostwa Polski Dzieci 2020

 

Podium MP Dzieci 2020

złoto - Iga Biegalska CARDHU SKJ Sopot  0 pkt 

srebro - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin 4/ 4 pkt 

brąz - Olga Tuliszkiewicz DASSILIO KJ Sokół Damasławek 4 / 8 pkt 


 

125/130, Finał Dzieci I , dwunawrotowy art.273.3.2 (13-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas  
1 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 0 0 0 0 80,66 0 0 55,33 0      
2 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 4 4 0 82,51 4 0 54,46 4 4 37,77  
3 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 4 4 0 83,84 4 0 54,36 4 8 39,23  
4 DIOR V Zawadzka Eliza (JM.2006) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 0 4 0 81,80 4 4 53,30 8      
4 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) Klub Sportowy Verso La Natura 0 4 4 0 86,59 4 4 59,69 8      
6 SAVOY 51 Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 8 4 12 4 84,34 16 4 56,72 20      
7 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) Skj Bobrowy Staw 9 0 9 12 85,08 21 4 57,05 25      
8 HORAYA OMHG Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club 6 10 16 11 96,89 27 0 52,47 27      
  BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 13 12 25 ELI                
  CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) St.KS Juming Events 23 6 29 ELI                


 

LADIES CUP 2020 

 

Podium LADIES CUP 2020 

1m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z KS Verso La Natura 2,15 pkt 

2m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO SKJ Kietlów 4 pkt

3m. Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec  5,65 pkt

 

140/140, Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2 (2020-09-12)

        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 ANDIGO AL Z Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura 2,15 0 2,15 0 80,54 2,15 0 69,71 2,15      
2 CORLEANO Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0,00 0 0 0 76,69 0 4 67,50 4      
3 LVIV PKZ Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 0,65 0 0,65 5 81,41 5,65 0 68,93 5,65      
4 CHACCOS BOY Gillmaier Julia (MJ.2000) Konie Sportowe Gillmaier 4,20 4 8,2 0 80,88 8,2 0 68,82 8,2      
5 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 1,89 0 1,89 4 77,04 5,89 4 71,27 9,89      
6 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 4,26 1 5,26 5 82,07 10,26 0 72,00 10,26      
7 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 3,38 0 3,38 0 78,81 3,38 8 67,86 11,38      
8 DHAHA Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice 9,71 0 9,71 0 78,46 9,71 4 68,14 13,71      
9 FIRST PLEASURE 5 Zybała Aleksandra (J.2002) St. Kraju Jumping Team 2,11 4 6,11 0 77,61 6,11 8 66,91 14,11      
10 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 3,31 0 3,31 4 78,27 7,31 8 65,84 15,31      
11 BERLINA Skrzypiec Agata (MJ.2001) KJ Trachy Gliwice 1,42 0 1,42 7 91,76 8,42 8 69,32 16,42      
12 BONO TER LINDEN Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 3,99 0 3,99 5 83,46 8,99 8 71,62 16,99      
13 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 1,33 4 5,33 4 79,12 9,33 8 67,99 17,33      
14 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 0,20 4 4,2 8 78,83 12,2 8 70,52 20,2      
15 EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 2,03 4 6,03 8 79,23 14,03 8 68,08 22,03      
16 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 1,95 8 9,95 4 80,31 13,95 12 69,20 25,95      
17 IELVE Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 2,06 0 2,06 12 77,44 14,06            
18 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 3,00 4 7 8 76,49 15            
19 SAMIRO Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 1,19 8 9,19 8 80,49 17,19            
20 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 6,98 8 14,98 4 80,55 18,98            
21 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 3,58 13 16,58 4 75,83 20,58            
22 CASSINA ROYALE Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa 5,63 0 5,63 21 81,30 26,63            
23 HAMILTON Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 6,94 5 11,94 16 80,21 27,94            
24 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 2,23 12 14,23 16 79,14 30,23            
25 GENTELMEN Rzycka Olga bpk MAZ 6,35 12 18,35 44 79,26 62,35            
  ASER Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki 3,81 0 3,81 ELI                
  HEART LIGHTNING Majer Beata Kj Profit Orzesze 1,08 4 5,08 ELI                
  H. ELDORADO B. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 6,69 0 6,69 ELI                
  CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 6,20 8 14,2 ELI                
  CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 12,76 5 17,76 ELI                
  BALTAZAR DU ROUET Elbl Anna bkp 11,69 23 34,69 ELI                
  INEZ W Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew 5,92 4 9,92 REZ                

 

 

Powiązane linki 

 

MP 2020  Jakubowice 

MP 2019  Jakubowice 

MP 2018  Jakubowice 

MP 2017  Jakubowice

MP 2016  Jakubowice 

MP 2015   Warka 

MP 2014  Warka 

MP 2013  Drzonków 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21