Andrzej Opłatek
Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Michał Każmierczak, Dawid Kubiak, Juliana Suska,
Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek
CSIYH Opglabbeek BEL Monika Dulczewska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 22-25 X 2020
Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Michałowicach !!! Reprezentant Polski wygrał oba konkursy Grand Prix i piątkowy konkurs LR 145. fot. Przemysław Antosz Photography
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach:
niedziela 25/10/2020
Grand Prix CSI2 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO
Grand Prix CSI1 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
CSI1 125cm 1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
CSIYH 6/7 Final 6m. Łukasz Koza BALLANTINA VIDEO
sobota 24/10/2020
CSI2 140cm 1m. Aleksandra Wypchło GIRL RV
CSI1 130cm 1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL
CSI1 120cm 3m Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
CSI1 115cm 1m. Daria Kobiernik COLETTE
YH 6/7 yr 9m. Jarosław Koziarowski IXELLE DE FREMIS
YH 5 yr Final 2m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S
piątek 23/10/2020
LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO
CSI2 140cm 1m. Maksymilian Wechta CELTIA II VIDEO
CSI1 110cm 1m. Eliza Zawadzka ESCALONA
CSIYH 6/7 yr 7m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
CSIYH 5yr 3m. Tamara Tybulczuk SZIFO VIDEO
czwartek 22/10/2020
CSI2 140cm 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO
CSI2 135cm 2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY VIDEO
CSI1 130cm 1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL VIDEO
CSI1 120cm 1m. Hubert Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
CSI1 110cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
CSIYH 5 yr 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |