Cracovia Szary Equestrian Show II 2023
20-21 października 2023
WYNIKI ZAWODÓW ARCHIWUM VIDEO fot. Przemysław Antosz Photography & Anna Sękowska foto
Jarosław Skrzyczyński fot. Przemysław Antosz
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Niedziela 22/10/23
Grand Prix CSI2 LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY VIDEO
Grand Prix CSI1 135cm 1m. Eliza Zawadzka QUAIDO
CSI2 140cm - 2m. Daria Pietrzak UNICA-K VIDEO
CSI1 125cm - 1m. Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
CSI1 115cm - 1m. Dominik Słodczyk CBR FIREBLADE
Elite Tour - 1m. Maja Kula NERON
CSIYH 6/7 yr - 2m. Tomasz Plewa RINGO STARR
CSIYH 5yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR
Sobota 21/010/23
CSI2 LR 145cm - 2m. Mściwój Kiecoń IDEALISCA
CSI2 135cm - 1m. Natalia Kubik ZINE BLUE VIDEO
CSI1 130cm - 1m. Olga Skrobacz DISCO LADY
CSI1 120cm - 1m. Jakub Kubiak CORIWAY
CSI1 110cm - 1m. Dominik Słodczyk CBR FIREBLADE
EliteTour - 1m. Natasza Bebak CAN-CAN
CSIYH 6/7 yr - 1m. Dominik Słodczyk SEQUIN Z
CSIYH 5 yr - 1m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF
Piątek 20/10/23
CSI2 140cm - 1m. Eliza Zawadzka INA VIDEO
CSI2 135cm - 1m. Anna Stasiak CON CORDIA
CSI1 130cm - 1m. Eliza Zawadzka QUAIDO
CSI1 120cm - 1m. Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
CSI1 110cm - 2m. Amelia Zięba GILEA
Elite Tour - 1m. Maja Kula NERON
CSIYH 6/7 yr - 3m. Tomasz Plewa LINDE KG
CSIYH 5 yr 1m. Dominik Słodczyk SEVEN VALEYS 111
Jarosław Skrzyczyński & KOMBOY - najlepsza para konkursu Grand Prix
Archiwum - zwycięzcy konkursów Grand Prix Cracovia Szary Equestrian Show 2016 - 2023
20-22.10.2023 Jarosław Skrzyczyński POL KOMBOY
11-14.05.2023 Jarosław Skrzyczyński POL INTURIDO
27-30.10.2022 Andrius Petrovas LTU QARATH VAN PAEBROEK Z
20-23.10.2022 Kamil Grzelczyk POL WIBARO
28-31.10.2021 Matas Petraitis LTU GOLDCOAST VDL
21-24.10.2021 Adam Grzegorzewski POL STAKATA
22-25.10.2020 Jarosław Skrzyczyński POL JERICO
15-18.10.2020 Mściwoj Kiecoń POL BACCORD
24-27.10.2019 Kamil Grzelczyk POL WIBARO
17-20.10.2019 Kamil Grzelczyk POL WIBARO
25-27.10.2018 Kamil Grzelczyk POL WIBARO
17-20.10.2018 Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA
19-22.10.2017 Krzysztof Ludwiczak POL STALANDO 2
12-15.10.2017 Kamil Grzelczyk POL WIBARO
03-06.11.2016 Marek Klus CZE CARISON
GALERIE fot. Przemysław Antosz Photography
link do galerii niedziela 22/10/23
link do galerii sobota 21/10/23
link do galerii piątek 20/10/23
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |