Natalia Sydow, Maximilian Parkitny, Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Szurman, Amelia Zięba, Antonina Kucharska, Zuzanna Dąbrowska, Jakub Hudzik, Michalina Łącka, Ewa Kwiatkowska, Aleksandra Strupiechowska, Lila Kulesza, Helena Gola, Iga Chojowska, Gaja Kaźmierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Sławińska, Marcel Soforek
Maria Branka Borja
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Danube Champions Tour I - Šamorín 08/05/22
Maksymilian Wechta trzeci w Grand Prix Samorin fot. Lucia Grancova
Danube Champions Tour I - Šamorín 05-08/05/22
Reprezentacja Polski: Maksymilian Wechta, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Natalia Urbańska, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
niedziela 08/05/22
GP LR 145cm 3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO
Finał CSIYH 1m. Maksymilian Wechta WIMSTER
Finał CSI1 125cm 9m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
sobota 07/05/22
Finał 140cm - 2m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA VIDEO
GP CSI1 135cm - 4m. Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE
piątek 06/05/22
CSIYH 1m. Maksymilian Wechta WIMSTER VIDEO
CSI1 125cm 2m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN
czwartek 05/05/22
CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |