W tym tygodniu:
 
Nell Sówka, Iga Biegalska, Laura Kłapińska, Juliana Suska, Zuzanna Prymek, Maximilian Parkitny, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
CSI3 Lier BEL
Przemysław Konopacki Paulina Malinowska 
 
 
Cassandra Orschel
 
 
Paweł Jurkowski 
 
Jakub Lis 
 
Angelika Wiktoria Luma 
 
Łukasz Kurpiewski 
 
Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


Wojcianiec Wojciech  3675
Opłatek Andrzej  3056
Skrzyczyński Jarosław 3023
Ludwiczak Krzysztof  2954
Wechta Maksymilian  2328
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1591
Kubiak Grzegorz  1502
Kaźmierczak Michał  1308
Grzegorzewski Adam  1076

31/08/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Bedyńska Wiktoria  213
4. Bado Gabriela  207
5. Babiak Filip 198
6. Milczarek Nina  181
7. Błaszczak Julia 178
8. Kawa Aleksandra 155
9. Jaglarz Julia  150
10. Kałdonek Martyna  139

 31/08/20

1. Kierznowska Aleksandra 917
2. Suska Juliana  529
3. Lewandowski Aleksander 471
4. Skrobacz Olga 208
5. Stefańska Natalia  136
6. Barańska Laura  129
7. Baehr Maria  126
8. Wawrzyniak Pola  113
9. Dobkowska Milena  75
9 Pietrzak Emilia  75

31/08/20

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Kłodowska Aleksandra 54
2.  Kamińska Lena   40
2.  Słoniec Paulina 32
4. Cwalina Wiktoria  30
4. Wierucka Maria  30
6. Stróżyńska Zuzanna  24
7. Kulesza Lila  22
8. Mroczek Jakub  20
 Wożniak Stanisław   20
8 Grobelny Martyna  20

12/08/20

1.  Skotarczak Nel 342
2.  Babczyńska Małgorzata  159
3.  Nawrocka Roksana 116
4.  Przybyła Natalia  107
5.  Jurasz Kornelia 99
5   Lewkowicz Amelia 99
7.  Pliem  Perka Martyna  91
8.   Falkiewicz Lena  81
9.  Biel Zofia  81
9 . Cwalina Wiktoria  81

12/08/20

  Skotarczak Nel 142
2.  Wierucka Zofia 108
2.  Cwalina Wiktoria  108
4.  Nagla Maja   71
5.  Kierznowski Radosław   64
6.  Ciszek Zofia  56
6.  Sałapatek Maja  56
8.  Kliś Maja  49
9   Pliem Perka Martyna  45
10.  Słoniec Paulina  29

12/08/20

1.  Panarowicz Nikola  229    
2.  Kierznowska Jagoda  120
3.  Sondej Zofia  100
4.  Szeszuła Zuzanna 95
5.  Ludwicka Karina  69 
5   Grabowska Jagna  67
7.  Bar Karolina  49
8   Kuczkowiak Hanna  46
9.  Pliem Perka Martyna    44
10. Aniołek Hubert 37

12/08/20

1.  Zubczyńska Amelia  320
2.  Derda Agata 180
3.  Jackowiak Marcelina 130
4.  Ambroziak Nadia 125
4.  Sówka Nell  120
6.  Poleszak Dagmara 115
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  50
8.  Tuliszkiewicz Olga 50
10. Knopkiewicz Natalia  30

12/08/20

1.  Ganowska Julia  340
2.  Arkuszewska Daria  155
3.  Kowalonek Lena  140
4.  Lehmann Nadia  130
4.  Maćkowska Agata  130
6.  Jackowiak Marcelina  115
7.  Kierznowska Jagoda 110
8. Kamińska Agata 95
8. Górnicka Kornelia  95 
10. Parkur Antonina 90

12/08/20

1.  Pietrzak Emilia  85
2.  Sydow Natalia  80
2.  Bytner Wiktoria  55 
4   Kozłowska Maria   35
5   Kozakiewicz Paulina  25
6.  Otlewska Amelia 15
7.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.  Przybysz Klaudia  10
9.      
10       

12/08/20