W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
Andrzej Oplatek 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 24-27 X 2019

 

 

Kamil Grzelczyk ponownie nie do pokonania w Grand Prix !

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Grand Prix CSI2  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO   27/10/19  VIDEO   JUMP OFF 

​Grand Prix CSI1  1m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA  VIDEO 

CSII 125cm   2m. Adam Grzegorzewski WIZARES DTEN

Finał YH 6/7  2m. Kamil Grzelczyk SENIOR  

 

Final CSI2 140cm  3m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA 26/10/19

CSI1 130cm  1m.  Marta Wypiór  GINA ROYALTY

CSI1 120cm 2m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ

Final CSI1 115cm 1m. Paweł Piątkowski  EXICON

Final YH 5ys   1m  Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

 

CSI2 LR 145cm 1m. Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE 25/101/19

CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR

CSI1 110cm 1m. Antoni Szmytka EROS D'HOYO

YH 6/7 yrs  3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

YH 5yrs  1m  Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

 

CSI2 140 cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  JERICO    VIDEO   24/10/19

CSI2 135cm  3m. Olga Skrobacz   ORIDA-M   VIDEO 

CSI1 130cm   1m. Marta Wypiór  GINA ROYALTY

CSI1 120cm  3m. Karolina Godoś  COSA CHE  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Agata Skrzypiec CONSUELLA M  VIDEO 

CSIYH 5yrs   2m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20