W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Salio 15-18 XI 2018

NAJLEPSZE WYNIKI REPREZENTANTÓW POLSKI W TURNIEJU:

Niedziela 18/11/18

CSI2 LR 145cm  2m. Seweryn Murdzia POL  ULA BAJOU K   VIDEO 1    VIDEO jump off

CSI2 140cm  2m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI2 130cm  2m. Bogna Sąsiadek POL  GOLDDIGGER GR

CSI2 125cm  2m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

Sobota 17/11/18

CSI2 135cm 1m. Łukasz Wasilewski POL FLOYD

CSI2 130cm  2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo Final   1m.  Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo Final   1m. Patryk Mordaka POL DIARADO BOY II

 

Piątek 16/11/18

CSI2 140cm  3m. Łukasz Troszczyński POL DJARVI B

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski POL  TORPEDO DES FORETS

CSI2 130cm   2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m.  Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

Czwartek 15/11/18

CSI2 140cm  2m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI2 130cm  1m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19