W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Salio 15-18 XI 2018

NAJLEPSZE WYNIKI REPREZENTANTÓW POLSKI W TURNIEJU:

Niedziela 18/11/18

CSI2 LR 145cm  2m. Seweryn Murdzia POL  ULA BAJOU K   VIDEO 1    VIDEO jump off

CSI2 140cm  2m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI2 130cm  2m. Bogna Sąsiadek POL  GOLDDIGGER GR

CSI2 125cm  2m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

Sobota 17/11/18

CSI2 135cm 1m. Łukasz Wasilewski POL FLOYD

CSI2 130cm  2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo Final   1m.  Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo Final   1m. Patryk Mordaka POL DIARADO BOY II

 

Piątek 16/11/18

CSI2 140cm  3m. Łukasz Troszczyński POL DJARVI B

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski POL  TORPEDO DES FORETS

CSI2 130cm   2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m.  Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

Czwartek 15/11/18

CSI2 140cm  2m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI2 130cm  1m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18