4 Foulee CSI4 CSI1 CSIYH Poznań 2023
08-11 czerwca 2023
Wojciech Wojcianiec & CHINTABLUE - najlepsza polska para konkursu Grand Prix
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
11/06 Grand Prix LR 160cm 4m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO
11/06 Finał135cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
11/06 CSI4 140cm 4m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
10/06 Memoriał Macieja Frankiewicza LR 145 4m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI
10/06 CSI4 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ
10/06 CSI1 130cm 2m. Izabela Vinckier SALVE
10/06 CSI1 115cm 1m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
10/06 CSIYH 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
09/06 CSI4 LR 150cm 3m. Michał Tyszko COLINERO
09/06 CSI4 140cm 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
09/06 CSIYH 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z VIDEO
09/06 CSI1 130cm 1m. Jacek Zagor OK LAZAR
09/06 CSI1 110cm 1m. Wiktoria Cwalina DIAMOND W VIDEO
08/06 CSI4 LR 150cm 6m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
08/06 CSIYH 1m. Maciej Kostrzewski CALABRIA HIPPICA
08/06 CSI1 110cm 1m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
Archiwum / Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w Grand Prix Poznania :
4FOULEE 2023 4m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE
4FOULEE 2022 4m. Marek Lewicki LA PEZI
4FOULEE 2021 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE
4FOULEE 2019 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO
CSI4 Poznań 2018 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP
CSI4 Poznań 2017 5m. Kamil Grzelczyk WIBARO
CSI4 Poznań 2016 13 m Wojciech Dahlke A QUITE
CSI4 Poznań 2015 5m. Mściwoj Kiecoń URBANE
CSI3 Poznań 2014 1m Andrzej Głoskowski CROS
CSI4 Poznań 2013 12m Radosław Zalewski DUKE OF CARNEVAL
CSI2 Poznań 2012 3m. Łukasz Brzóska OCEANE DU LIBAIRE
CSI2 Poznań 2011 1m. Wojciech Dahlke VANDAMME
Michał Tyszko
Wojciech Wojcianiec
Jarosław Skrzyczyński
Michał Kaźmierczak Krzysztof Ludwiczak
Izabela Vinckier
Jacek Zagor Jarosław Skrzyczyński
Weronika Kosińska
Maciej Kostrzewski
Wiktoria Cwalina
Adam Goszczyński
Abdelkebir Ouaddar z Maroka & ISTANBULL V.H OOIEVAARSHOF - zwycięzcy konkursu Grand Prix LR 160
fot. Asia Bręklewicz fot. Kamila Tworkowska
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |