Andrzej Opłatek
CSI3 Opglabbeek BEL Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki
Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel
Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka
Jacek Polikowski
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 10-14/04/24
Zwycięzcy HMP HPP DiM 2024 :
HMP Juniorów Mł. - 1m. Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
HMP na kucach gr D - 1m. Zofia Kamińska PORTOS KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
HMP Młodzików na kucach A2 - 1m. Maja Głoskowska IMPRESSA MISS NANDO KJ Infernal Team
HMP Młodzików - 1m. Adriana Czarnecka ORIDA-M KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
HPP gr D bis - 1m. Victoria Ferjan CORBINIAN JKS Contendros Barlinek
HPP Gr C - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno
HPP gr A1 - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn
HPP gr A0 - 1m. Natalia Czyżyk-Zahiu DIAMENT WIKTOROWA KJ Leńcze
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |