CSI4 Bourg en Bresse Maksymilian Wechta
Klaudia Siarkiewicz, Kacper Mróz
Aleksandra Kierznowska
Wechta Equestrian JUMP FOR FUN - Puchar Wlkp. Amatorów
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSN Samorin 29.02-01.03.2024
Reprezentacja Polski - Wiktoria Cwalina, Zuzanna Dąbrowska, Marta PIszczek, Agnieszka Olszewska, Jacek Mierzwiński, Wiktor Larkowski, Amelia Jurkiewicz, Agata Marczak,
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
02/03 125cm - 1m. Wiktoria Cwalina DIAMOND W
02/03 110cm - 2m. Agata Marczak LADU LIKE BS
02/03 135cm - 1m. Jacek Mierzwiński O STAR
01/03 130cm - 3m. Marta Piszczek JET SKI
01/03 120cm - 3m. Wiktor Larkowski ELOKWENCJA
01/03 130cm - 3m. Marta Piszczek AZUR
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 2996 |
Miśkiewicz Tomasz | 2801 |
Skrzyczyński Jarosław | 2346 |
Kubiak Dawid | 2118 |
Konopacki Przemysław | 1660 |
Kaźmierczak Michał | 1521 |
Wacławik Marek | 1293 |
Opłatek Andrzej | 1229 |
Lewicki Marek | 1204 |
Kiecoń Mściwoj | 1183 |
1. Barański Mikołaj | 513 |
2. Kierznowska Aleksandra | 487 |
3. Maruszak Lena | 373 |
4. Sydow Natalia | 343 |
5. Suska Juliana | 252 |
6. Wypchło Aleksandra | 220 |
7. Parkitny Maximilian | 208 |
8. Kłapińska Laura | 197 |
9. Lewandowski Aleksander | 192 |
10. Stefańska Natalia | 176 |
1. Biegalska Iga | 485 |
2. Ganowska Julia | 376 |
3. Skrzyczyński Patryk | 340 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 257 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 190 |
8. Kucharska Antonina | 132 |
9. Nawrocka Roksana | 111 |
9. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 1120 |
2 Kosmol Alicja | 1020 |
3. Kulesza Lila | 990 |
4. Soforek Marcel | 775 |
5. Malesa Alicja | 725 |
6. Gola Helena | 625 |
7 Goszczyński Adam | 580 |
8. Chojowska Iga | 525 |
9. Pis Hanna | 520 |
10. Wolniewicz Karmela | 490 |
1. Sabok Gabriela | 124 |
2. Czyżyk Zahiu Natalia | 84 |
3. Cytarska Hanna | 70 |
4. Głoskowski Franciszek | 52 |
4. Filkiewicz Hanna | 52 |
6 Modzelewska Hanna | 44 |
7. Sławińska Aleksandra | 30 |
7. Luksa Paulina | 30 |
9 Tomczak Oliwia | 30 |
9. Tańcula M., Leśniewska E. | 28 |
1. Reimann Zofia | 68 |
2. Leboda Oliwia | 64 |
2. Dziedzińska Konstancja | 52 |
4. Przybylska Łucja | 48 |
4. Szmyt Maria | 48 |
6 Janaszczyk Lena | 47 |
7. Pluta Aleksander | 41 |
8. Ślusarczyk Iga | 37 |
9. Pinocy Wiktoria | 36 |
10. Głoskowska Maja | 35 |
1 Broniarczyk Henryk | 203 |
2. Goszczyński Tomasz | 95 |
3. Marszałek Amelia | 93 |
3. Seroczyński Kacper | 93 |
5. Wnuczko Sara | 85 |
6. Lubońska Helena | 83 |
7 Pellowska Blanka | 82 |
8. Kinas Amelia | 70 |
9 Cytarska Hanna | 66 |
10. Sokołowska Alicja | 62 |
1. Buczek Agata | 160 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 98 | ||
3. Jach Michalina | 95 | ||
4. Kurcweil Julia | 88 | ||
5. Binkowska Wera | 82 | ||
6. Molenda Lena | 80 | ||
7. Kwiatkowska Karolina | 75 | ||
8. Kałaska Zofia | 74 | ||
9. Czarnecka Aleksandra | 58 | ||
10. Laskowska Aleksandra | 49 |
1. Cwalina Wiktoria | 285 |
2. Kamińska Zofia | 270 |
3. Czerepińska Maria | 230 |
3. Hart Dyke Zofia | 230 |
5. Biel Zofia | 190 |
6. Szostawicka Karolina | 160 |
7. Sławińska Zuzanna | 140 |
8. Ferjan Victoria | 95 |
8. Stobińska Cecile | 95 |
10. Patecka Olga | 85 |
1. Korus Anna | 371 |
2. Koperska Pacyńska M. | 245 |
3. Nowak Liwia | 165 |
4. Rachubik Liwia | 145 |
5. Skoczylas Michalina | 135 |
6. Kwiatkowska Julia | 120 |
7. Ciszek Maria | 120 |
7. Moczkowska Carla | 120 |
9. Czupryna Martyna | 120 |
9. Ferjan V. Rumińska A. | 120 |