Natalia Sydow, Maximilian Parkitny, Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Szurman, Amelia Zięba, Antonina Kucharska, Zuzanna Dąbrowska, Jakub Hudzik, Michalina Łącka, Ewa Kwiatkowska, Aleksandra Strupiechowska, Lila Kulesza, Helena Gola, Iga Chojowska, Gaja Kaźmierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Sławińska, Marcel Soforek
Maria Branka Borja
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSIO4 CSI2 Warsaw Jumping - 8-11 września 2022
Reprezentacja Polski fot. Warsaw Jumping
Reprezentacja Polski CSIO4 - Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, szef ekipy Jan Vinckier
ZGŁOSZENIA PROGRAM / WYNIKI ARCHIWUM VIDEO
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:
niedziela 11//09/22
Puchar Narodów - Polska 6 miejsce
sobota 10/09/22
CSIO4 LR 145 cm - 1m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL VIDEO
CSIO4 145cm - 3m. Antoni Strzałkowski CLAPTON VIDEO
CSI2 Grand Prix - 5m. Tomasz Miśkiewicz CASTIGO DE AMOR
CSI2 140cm - 1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P VIDEO
Piątek 09/09/22
Grand Prix LR 155 - 7m. Tomasz Miskiewcz STAKKATO LAZAR VIDEO
CSI2 145cm - 3m. Marek Wacławik KATHMANDAU
CSI2 135cm - 3m. Eliza Zawadzka QUAIDO VIDEO
Czwartek 08/09/22
CSIO4 LR 145 2m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL VIDEO
CSIO4 140 -1m Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
CSI2 145cm - 2m Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO
CSI2 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |